Залиште в минулому всіх, хто не готовий любити вас так, як ви того заслуговуєте

Досить намагатися утримати поруч тих, хто цього не хоче, і кому було б краще з кимось ще. Життя занадто коротке для цього.

Розрив відносин з людиною, яку ви дійсно любите – це одна з найскладніших і хворобливих речей. Але, повірте, куди краще залишити когось в минулому і направити всю вивільнену енергію і любов на себе, ніж та далі тягнути на собі відносини з людиною, яка до них просто-напросто не готова. Тому що людина, яка не знає, чого вона хоче від ваших відносин, і просто не готова любити вас так, як ви того заслуговуєте, не варта вашого часу, і крапка.

Так що вистачить очікувати від людей, які цілком щасливі такими, якими вони є, що вони зміняться – заради вас або кого б то не було ще.

Досить викладатися на повну заради тих, хто не готові робити те ж саме для вас, коли вам це потрібно. Досить ставити на перше місце тих, для кого ви – всього лише приємне доповнення. Досить любити всім серцем тих, хто не відчуває те ж саме щодо вас.

І якщо ви відчуваєте, що відносини занадто незбалансовані і односторонні, і що ви повністю тягнете їх на собі – йдіть. Якщо хтось ображає вас, раз по раз підводить в чомусь важливому і відноситься без жодної поваги – викиньте цю людину з життя, навіть якщо це виявиться дуже болючим рішенням. Чому потрібно це зробити? Та тому, що якщо ви і далі будете витрачати на них свій час і енергію, це не призведе ні до чого хорошого – ви лише заподієте собі біль, вичерпавши свою душу до самого дна.

Можливо, людина, яка завдає вам всі ці страждання, зовсім не погана сама по собі. Але … істина в тому, що далеко не всі хороші люди підходять саме нам – як, власне, і ми їм. Повірте, коли ви зустрінете дійсно особливу людину, того, хто зможе достукатися до вашого серця, ви це відчуєте.

А значить, вам дійсно варто перестати витрачати час на невідповідних людей. Досить намагатися утримати поруч тих, хто цього не хоче, і кому було б краще з кимось ще. Життя занадто коротке для цього.

Найцінніше, що у вас є – це час і енергія. Як тільки ви їх на щось або на когось витратите, їх вже не повернути. Саме тому ви відчуваєте занепокоєння і тривогу – це натяк підсвідомості на те, що вам потрібно бігти звідси. Якнайдалі.

Ви повинні захищати свій час і енергію від тих, хто хоче скористатися ними у своїх цілях. Ви повинні захищати себе.

Ви не зобов’язані намагатися врятувати тих, хто відмовляється бути врятованими. Варто зрозуміти, що ви самі творите свою долю. Беручи від когось половинчату любов тому, що вважаєте, що не заслуговуєте іншого, ви помиляєтеся. Насправді ви заслуговуєте набагато більшого.

Ви заслуговуєте справжньої любові, вірності, поваги і дружби. І ніколи про це не забувайте.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *