Квітникарі радять встромляти сірник в горщик. Хитрість, про яку мало хто знає!

Кожен любитель квітів постійно переживає за стан своїх улюблених рослин. Напевно і ви теж відноситеся до таких – удобрюєте, пересаджує їх, і щиро радієте, коли вони цвітуть і ростуть.

Але іноді виникають ситуації, коли всі наші старання виявляються марними, а квіти марніють і в’януть. Дуже часто у вазоні заводяться мошки, яких не можна побачити неозброєним оком.

Перш за все необхідно розібратися через що вони з’являються. Це може бути:

Занадто частий полив.

Неправильно підібрані добрива.

Погана рідина для поливу.

Як тільки ви виявите через що саме з’являються мошки, можна приступати до етапу позбавлення від них. Для цього досить вставити в вазон кілька сірників головками в грунт.

При цьому вони повинні знаходитися на деякій відстані один від одного. Після цього необхідно здійснювати стандартні процедури догляду за рослиною і поливу. Через 7 днів сірники виймають з грунту і уважно оглядають їх головки.

Якщо вони повністю розчинилися, в такому випадку потрібно вставити в землю інші сірники. Якщо повторювати цю процедуру неодноразово, мошка повністю зникає, оскільки вона гине від сірки.

Таким чином ви зможете позбавити свої рослини від шкідників, не вдаючись до використання отрутохімікатів, які можуть вплинути на нормальний ріст і розвиток кімнатних квітів.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *