Натуральне дріжджове добриво для багатого врожаю помідорів, огірків і перців

Дріжджі застосовують в саду багато дачників, тому що в їх склад входять молочно кислі бактерії, іншими словами “М” препарати.

Ці бактерії переробляють життєві залишки в грунті і активізують родючий склад грунту. Рецептів “М” настоїв існує величезна кількість, і ми б хотіли запропонувати один з їх варіантів, який за ціною вийде недорого, а ефект від нього грандіозний.

Для приготування розчину, нам знадобитися 50 г сухих дріжджів, або 150 г пресованих живих дріжджів. 100 г цукру і тепла вода в кількості 5 літрів. Залишаємо на добу бродити прямо в теплиці. Кришку обов’язково знімаємо і накриваємо будь-якою тарою, щоб захистити від сонячних променів.

Таку настоянку можна розводити по 2 кружки на 10 літрове відро води.

А тепер найголовніше, вносити будь-яке добриво важливо на добре пролитому грунті, щоб не обпалити коріння рослин. Це рекомендується робити не тільки з цією підгодівлею, але і будь-якою іншою.

На замітку!

Така підгодівля буде діяти тільки в теплу погоду і добре прогріту землю.

Підживлення можна вносити два рази в рік, це навесні для кращої вегетації, і влітку під час рясного плодоношення. Перша підгодівля застосовується не раніше ніж через тиждень після пересадки у відкритий грунт, ну або теплицю.

Підживлення особливо ефективне на огірках, помідорах і перці. Повністю екологічно чиста підгодівля буде бажаним гостем у вашому саду.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *