Секретне добриво для огірків, яке позбавляє листя від пожовтіння

У цій статті хочемо поділитися поділилася з вами рецептом добрива для огірків, яке позбавляє листя від жовтизни і зберігає зелене бадилля до осені.

Жовтизна листя на огірках це досить поширене явище, з яким на жаль стикався практично кожен городник , щоб цього уникнути треба постійно підживлювати і удобрювати рослину, щоб профілактувати різні захворювання в ньому.

Приготування підгодівлі

Вам буде потрібно відро води, повністю заповніть його і і замочіть в ньому булку хліба (попередньо розім’яти його на маленькі шматочки), залишіть настоюватися на добу .

На наступний день в це відро додайте буквально пів пузирька йоду, ретельно розмішуючи палицею (або іншим інструментом) і дайте настоятися ще кілька годин.

Один літр такої рідини розмішайте на відро води, далі візміть обприскувач, заповніть його цією рідиною (залишки необхідно зберігати в прохолодному місці, наприклад в погребі) і обприскайте листя огірків.

Як це працює?

По-перше це добриво дуже сильне, рекомендуємо використовувати його раз на два тижні, після обприскування, листя на огірках не жовтіють аж до самої осені.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *