Що покласти в лунку перед посадкою капусти, щоб отримати велику міцну капусту

Правильна посадка овочів забезпечує успіх вирощування багатого врожаю. Тому у цій статті ми вирішили поговорити про посадку капусти у відкритий грунт.

Щоб розсада добре росла і формувала здоровий урожай, їй потрібні поживні елементи.

Капуста належить до тих овочевих культур, які дуже болісно переносять пересадку у відкритий грунт і легко можуть загинути після цього.

Секрет здорової капусти полягає у внесенні необхідних поживних речовин при посадці в грунт.

Початківці городники не всі знають, що потрібно класти в лунку при посадці білокачанної капусти.

Якщо на ваших грядках кислий грунт, то капуста може захворіти килою. Кила, це грибкове захворювання, яке вражає кореневу систему, зростання капусти загальмовується, розвиток припиняється і розсада може загинути. Потрібно додавати попіл або доломітове борошно, перемішати з землею.

Викопайте глибоку ямку, щоб розсада капусти майже зникла, щоб краще поливати, а потім підсипати землю при зростанні капусти, для розвитку додаткових коренів.

В ямку засипте перегній, 0,5 чайної ложки порошку гірчиці, 1 столову ложку товченої яєчної шкаралупи і одну столову ложку попелу, а ще пів чайної ложки суперфосфату, все ретельно перемішайте і полийте слабким розчином марганцівки.

Розсаду заглиблюйте до нижнього листя, а після посадки розкладіть тирсу, змочену березовим дьогтем. Березовий дьоготь захистить капусту від шкідників, а тирса добре підійде для мульчі.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *