Перець зростатиме, як на дріжджах і зав’яже солодкі, соковиті плоди: просто полийте цим кущики після висадки в ґрунт

Здобути гідний урожай смачного, соковитого перцю не завжди просто. Культура любить багато світла, тепла, вологи. А ще ця пасльонова рослина дуже ненажерлива. Не буде достатньо харчування – не буде й гарного врожаю. Тому перець дуже потребує підживлення. Причому він добре відгукується як на органіку, так і мінеральні підживлення.

Сьогодні мова йтиме саме про органічне добрива, яке коштує копійки, а користі приносить для перцю на мільйон. Це дріжджове підживлення із зеленим добривом. Багато хто про нього чув, але не всі застосовували. А дарма.

Дріжджовий настій – найцінніший поживний продукт для більшості овочевих культур. Його можна застосовувати як на перці, так і на помідорах, огірках, баклажанах та інших рослинах.

У складі цього натурального підживлення містяться компоненти, які відповідають за енергію росту, зміцнюють імунітет, сприяють зав’язуванню та наливу, великих, соковитих та солодких плодів.

А ще дріжджове добриво має у складі багато корисних грибкових мікроорганізмів. Потрапивши у ґрунт, вони починають працювати, покращуючи склад та структуру ґрунту.

Дріжджі я застосовую разом із зеленим добривом. Під ним я маю на увазі бур’яни з городу, просто траву або кропиву. Ідеальний варіант для приготування такого підживлення – кропива. Це одна з найбагатших за складом трав із великою кількістю азоту.

Як приготувати добрива
Беремо десятилітрове відро і наповнюємо його кропивою, бур’янами, конюшиною або іншою будь-якою травою.

Заливаємо гарячою водою, але не окропом. Температура рідини має бути приблизно 80 градусів, не більше. В іншому випадку частина корисних речовин у настої загине.

Після того, як трав’яний настій охолоне і стане ледь теплим, додаємо до нього 30 г вологих дріжджів. Продукт заздалегідь рекомендується розчинити у невеликій кількості теплої води.

У відро з травою та дріжджами додаємо столову ложку цукру або старого варення або меду. Укриваємо зверху поліетиленовим пакетом та прибираємо наш настій у тепле місце на дві доби.

Добриво виходить концентрованим, тому його потрібно розвести вдвічі ледь теплою водою. Після настій готовий до застосування.

Під кожен кущик виливаємо по 0,5 л підживлення. Як тільки наше добриво повністю вбереться, проливаємо кущики звичайною відстояною водою.

Результат застосування видно буквально через кілька днів. Перчики перетворюються, починають активніше рости і цвісти. Також помічено, що кущики, які отримали дріжджове підживлення, швидше зав’язують плоди.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *