«Підживлюю» огірки содою і вже 2 роки збираю по 11-13 кг з кожного кущика

Використовувати содову в підживленні я почав всього два роки тому. І якщо бути до кінця чесним, я не сильно вірив в успіх такої кампанії. Але, на мій подив, результат було видно відразу. Така підгодівля сприяє росту рослин, збільшує терміни збору врожаю і його кількість.

Правильний час для підживлення

Якщо Ви мрієте про великий урожай, тоді слід удобрювати свої рослини не менше трьох разів. Перший раз удобрювати огірки слід через 14 днів після пересадки розсади на відкритий ґрунт. Завдяки цій процедурі, рослини йдуть у ріст і починають посилено розвиватися.

Друге підживлення – ще через 14 днів. Цього разу, покращиться цвітіння, знизиться відсоток пустоцвітів і збільшиться кількість зав’язей.

А третє підживлення проводимо в період формування плодів. Цією процедурою, Ви запобіжите появі жовтих листочків, стимулюєте появу нових зав’язей і збільшите збір врожаю до початку осені.

Як приготувати содове підживлення

Рецепт дуже простий і кожен з Вас зможе його приготувати самостійно. Для цього заливаємо 80 грам соди десятьма літрами теплої відстояної води. Даний розчин підходить для перших двох підживлень.

А ось для останньої підгодівлі, завдяки якій збільшується термін збору врожаю, потрібно залити 60 грам соди водою (10 літрів) і додати туди трохи йоду. Три-чотири краплі буде досить. Перед застосуванням, не забуваємо все ретельно перемішати.

Час проведення – це ранкові або вечірні години. Найкраще, поєднувати з поливом.

Скористайтеся цим рецептом, і Ви забезпечите себе і свою сім’ю смачними і соковитими огірочками.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *