Лікуємося інтимом! 10 хвороб, які можна перемогти в ліжку з коханою людиною

Багато хто чув про користь, яку отримує організм під час інтимних стосунків. Але чи знаєте ви, що часто можна вилікувати певні хвороби, займаючись любов’ю?

Крім того, інтимні стосунки допомагають поліпшити психічне здоров’я, кровообіг і багато іншого! Тому радимо уважно прочитати статтю і дізнатися, як боротися з надокучливими захворюваннями.

Серце

Регулярні заняття любов’ю підтримують активну роботу серця, тому воно починає працювати краще. На думку фахівців, цей приємний процес знижує ризик серцевих нападів та інших серцевих захворювань.

Головний біль

Якщо ваша дружина говорить, що в неї болить голова, просто покажіть їй цю статтю! Заняття любов’ю дуже ефективно знімає головний біль тому, що стимулює вироблення окситоцину і ендорфінів. Ці гормони допомагають тілу природним чином розслабитися.

Вихід зі стану депресії

Інтимні стосунки дійсно ефективні – вони підвищують самооцінку учасників процесу і мають загальний позитивний вплив на психіку.

Безсоння

Оргазм дозволяє не тільки отримати задоволення. Він допомагає повністю розслабитися: розумом і тілом. Як відомо – це найважливіші умови для міцного і глибокого сну.

Нетримання сечі

Заняття любов’ю також допомагають позбутися від нетримання сечі, тому що зміцнюють таз і запобігають розвитку хвороби.

Грип

Ви не повірите, але так воно і є! Цей процес також допомагає позбутися від грипу. Це тому, що вироблення антитіл відбувається під час задоволення. Внаслідок, ви отримуєте потужний противірусний захист.

Біль у м’язах

Якщо ви хочете розслабитися, близькість – краще рішення, тому що це кращий спосіб впоратися з перевантаженням м’язів і суглобів.

Сяюча шкіра

Близькість також допомагає отримати сяючу і гладку шкіру.

Профілактика простатиту

Інтимна близькість також допоможе знизити ризик хвороб простати.

Профілактика раку молочної залози

Цей процес також є захисним бар’єром від раку грудей. Стимуляція грудей допомагає жінці виробляти гормон окситоцин, який запобігає розвитку цього типу раку.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *