Сильна молитва до ангела – охоронця: читати щоранку, щоб все було добре

О, святий Ангеле, Охоронителю і покровителю мій благий! Сокрушеним серцем і болісною душею стою перед тобою, благаючи: почуй мене, грішного раба твого (ім’я). Що з гучним воланням і гірким плачем взиваю: не пом’яни беззаконь і неправд, якими я окаянний прогнівляю тебе в усі дні і години, і творю себе мерзенним перед Сотворителем нашим Господом.

Будь до мене милосердним і не відлучайся від мене, скверного, навіть до кончини моєї. Розбуди мене від сну гріховного і сприяй твоїми молитвами останок життя мого без пороку пройти і створити плоди, достойні покаяння. Найбільше ж збережи мене від смертельних гріховних падінь. Щоб я не загинув у відчаї і щоб не радувався ворог через мою загибель.

Знаю воістину і вустами сповідую, що немає такого друга і предстоятеля, захисника і поборника, як ти, святий ангеле! Стоячи перед престолом Господнім, молишся за мене негідного і більше за всіх грішного. Щоб не взяв преблагий Господь душі моєї в день, несподіваний для мене, і в день творіння зла.

Не переставай же умилостивляти премилосердного Господа і Бога мого! Щоб Він простив мої гріхи, які я вчинив у всьому житті моєму ділом, словом і всіма моїми почуттями, і якими Він знає путями спас мене. Нехай покарає мене тут з великого Свого милосердя. Але нехай не викриває і не карає мене там за Своїм нелицемірним правосуддям.

Щоб Він сподобив мене принести покаяння, з покаянням же достойно прийняти божественне причастя. Про це більше за все благаю і такого дару щиро бажаю. У страшну ж годину смерті будь невідступним під мене, благий охоронителю мій! Проганяючи темних демонів, які мають устрашити тремтячу душу мою. Захисти мене від їхнього уловлення, коли я маю проходити повітряні митарства.

Щоб я, охоронюваний тобою, безбідно досяг жаданого мені раю. Де собори святих і величне ім’я в Тройці славленого Бога, Отця, і Сина, і Святого Духа. Йому ж подобає честь і поклоніння навіки-віків. Амінь.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *