Три знаки зодіаку з доброю, чистою, ангельською душею!

Уявімо, що в людині борються дві сили — ангельська і демонічна. Перша вчить нас добра і любові. Друга призначений для боротьби з труднощами й не завжди розкривається найкрасивішими кольорами. Представники трьох знаків характеризуються надзвичайно потужною ангельською силою. Можна сказати, що вони мають ангельську душу і дуже рідко дозволяють проявитися демонічній стороні.

Ваги

Представники цього знаку наділені найчистішою душею. Вони розуміють проблеми інших людей і навіть приймають їх як власні. У житті переживають багато злетів і падінь, але завжди співчувають горю іншого і пропонують свою допомогу. Якщо хтось потребує підтримки, вони відкладуть всі справи для того, щоб допомогти. Підтримують щиро, іноді навіть незнайомих людей. Вони швидко розуміють ситуацію і ставлять добробут людей на перше місце.

Ваги народжуються з тонким відчуттям краси. Їхня здатність помічати красу там, де її не бачать інші, вражає. Також здатні створювати красу і вносити гармонію в навколишнє середовище. Знають, як покращити свій настрій і вилікувати розбите серце. Ці люди відмічені справжнім ангельським терпінням. Ваги завжди зберігають спокій, їх важко вивести з емоційної рівноваги.

Водолій

Представники цього знака наділені мудрістю і спокоєм. У них справді велике серце. Їх заслужено можна вважати лікарями людських душ, адже частіше за інших вони займаються благодійністю та борються за права людини. Через добрі наміри Водолії часто не встигають створити власну сім’ю. Вони постійно намагаються когось врятувати, чимось допомогти, завдаючи шкоди власним інтересам. Навіть коли в порятунку не має потреби, вони самі знайдуть кому допомогти. І зроблять це з великим задоволенням!

Представники водяної стихії дуже віддані. Їх життєві енергетичні ресурси настільки великі, що здатні швидко відновлюватися. Також наділені мудрістю і чудовою інтуїцією. Вони тонко відчувають, де шлях повертає до успіху, а де роздоріжжя, яке краще обійти для уникнення дискомфорту. На всі труднощі Водолії дивляться філософськи. Таким чином бережуть своє здоров’я і не витрачають сили.

Риби

Багатьом відома інтуїція представників Риб. Вони здатні бачити те, що недоступне іншим, як ясновидці або знавці долі. Риби зцілюють душі людей, направляють їх на правильний шлях і підштовхують до правильного рішення. Вони також чудові провідники душ. Допомагають людям знайти сенс життя та зрозуміти своє справжнє призначення на Землі. Для деяких людей Риби — справжні ангели-охоронці.

Представники цього знаку настільки майстерно користуються інтуїцією, що вона допомагає їм створювати божественні шедеври, ніби витягуючи з душі дивовижні ідеї. Все це вимагає великих зусиль, але Рибам вдається легко їх відновити.

Поділіться коментарем

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *