5 знаків Зодіаку, яких неможливо забути після розлуки

Знаєте, як зазвичай буває? Йдеш від однієї людини, зустрічаєш іншу. І поступово забуваєш те, що було раніше. І це, напевно, правильно. Але так виходить не з усіма. 

Є люди, яких забути просто неможливо. Вони залишають в душі такі сліди, які не може стерти навіть час. Хто ж ці незабутні, унікальні люди, пам’ять про яких залишається в серці назавжди?

Лев (23 липня – 22 серпня)

Леви – творчі, люблячі, товариські і щедрі люди. Саме це робить їх одними з найбільш ідеальних партнерів, яких тільки можна собі уявити. Думаєте, принци на білих конях і благородні королеви вимерли як вид? Ні! Це – Леви.

Піти від них назавжди не вийде ніколи. Навіть якщо ви полетите на Місяць. Однак, це, мабуть єдиний знак Зодіаку, з яким після розставання можлива справжня дружба.

Терези (23 вересня – 22 жовтня)

Любов – казка поруч з Терезами. Це ті відносини, про які завжди згадують з теплом і радістю. Навіть якщо вони давно закінчилися.

Йдучи, Ваги залишають після себе таку порожнечу, заповнити яку не зможе ніхто. Ну хіба що, інший представник цього знаку…

Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада)

Цей отруйний знак зовсім не страшний, якщо він вас любить. Скорпіон для коханого – це світло у віконці: щирий, прямий, турботливий. Для нього друга половинка – це вівтар, на який він принесе будь-які жертви.

Однак, якщо ви не виправдали його очікувань, будьте готові випити його отрути. І повірте, її смак зможе отруїти життя на багато років вперед.

Стрілець (22 листопада – 21 грудня)

Дитячу і світлу душу Стрільця важко забути. Це красиві і яскраві люди, котрі приносять в життя справжні почуття, тепло і ніжність. Володіючи почуттям гумору і винахідливістю, вони можуть перетворити будь-яку ситуацію на пригоду.

Проблема у відносинах зі Стрільцем – він майже завжди йде. Тому що відносини з ним – це вогонь, який завжди потрібно підтримувати. І разом з останньою іскрою, закінчуються будь-які прихильності. Без жалю, сліз і сумнівів.

Водолій (20 січня – 18 лютого)

З Водолієм ви завжди будете почувати себе в безпеці. Вони не залишать без допомоги і без коливань підтримують вас навіть після того, як відносини закінчилися. Це сором’язливі, але енергійні люди, здатні адаптуватися до будь-якої ситуації. Навіть перетворившись з колишнього на кращого друга.

Поділіться коментарем

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *