Ось чому жінці насправді не потрібні шлюб і відносини

Думка психолога.

Існує міф, що сімейні узи потрібні більше жінці. Саме тому вона повинна створювати домашній затишок, але в свою чергу чоловік всього лише погоджується на сім’ю і шлюб.

Це не так. Психолог Кріс Норман впевнений, що твердження в тому, що жінка згодна на все заради шлюбу і сімейних уз – це надлишок патріархального суспільства, який зживає себе.

Жінці потрібна самореалізація

Сенс в тому, що жінці потрібно реалізувати себе. Але так як ще 50 років тому, людство не давало жінкам повноцінно розвиватися в суспільстві, їй залишалося тільки вибирати сім’ю.

Зараз світ змінюється, і більшість жінок не готові йти з роботи, просто через чоловіче бажання.

Жінці потрібні діти

Жінка хоче бути мамою і мати дітей. Але зараз для цього зовсім необов’язково створювати сім’ю.

Відсутність чоловіка і наявність дитини іноді набагато полегшує життя. Так як багато чоловіків не хочуть усвідомлювати, що сім’я – це праця двох, а не готель, де «все включено» в якому можна спокійно сидіти на дивані, а жінка в вигляді прислуги бігає навколо.

Жінці потрібні гроші

Наші бабусі часто жили з чоловіками, так як їм потрібно було за щось жити. Адже, повноцінно працювати міг тільки чоловік.

Сьогодні жінки в змозі заробляти самостійно. Або націлені на це. Через це питання грошей закривається, як основа відносин.

Однак, є неймовірно багаті чоловіки, заради яких жінки готові на багато що. Але, якщо відверто, таких чоловіків перерахувати на пальцях.

Жінці потрібна любов

Без всяких сумнівів, жінці потрібно відчувати любов, турботу і ніжність. Також як і чоловікові. Однак для цього немає необхідності заводити сім’ю.

Психолог Кріс Норман переконаний, що сьогодні жінка набагато менше готова закривати очі на погане ставлення до себе, прощати зради і терпіти інші речі, які раніше називали «мудрістю». Жінки хочуть любові, а не просто особу чоловічої статі поруч для того, щоб соціум вважав, що у неї все добре.

Жінка в наші дні не потребує відносинин і сім’ї в тому вигляді, до якого ми звикли. Жінка потребує хорошого партнера, друга і пристрасного коханця. Ці всі речі, трохи відрізняються від того, коли відносини і шлюб будуються навколо прибирання будинку і на кухонному столі.

Жінки мають потребу в партнері, який також націлений вкладати зусилля в стосунки, і для якого сімейні узи – це щось духовне і цінне, а не просто простір з обслуговуючим персоналом. Сім’я в її старому вигляді жінці більше не потрібна, – переконаний Кріс Норман.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *