9 ознак того, що ви знайшли свою половинку для душі

Кожен з нас мріє знайти собі споріднену душу.

І це не завжди означає любов усього життя

«Своя» людина може бути і серед рідних або знайомих.

Це людина, яка буде розуміти вас з півслова, а іноді і без слів. Людина, яка буде сприймати вас таким, яким ви є, але і буде весь час стимулювати вас рухатися вперед і розвиватися.

Це людина, яка буде вас чути, навіть якщо ви будете мовчати. Зустріти «свою» людину дуже велике щастя. І, звичайно, не хочеться втрачати такий подарунок долі.

Ось основні ознаки того, що ви зустріли свою споріднену душу:

1) Поруч з цією людиною ви відчуваєте себе в безпеці.

Відчуття спокою і комфорту переповнює вас з першої хвилини знайомства. Ваші відчуття описати важко. Ви відчуваєте, що знайшли доповнення вас, вашу половинку, яка принесла вам душевний спокій і умиротворення.

2) Не дивлячись на те, що ви абсолютно різні, ви доповнюєте і врівноважуєте один одного.

Протилежності притягуються для того, щоб створити ідеальний союз. Це стосується і людей, які на перший погляд абсолютно різні, але при їх поєднанні утворюється гармонійний союз, який доповнює один одного.

3) Ваші почуття до цієї людини не схожі на всi ті, які у вас були до зустрічі з ним.

Якщо ви відчуваєте, що саме ця людина особлива, саме його ви зможете відчути і дізнатися навіть із закритими очима, що ця людина манить вас як магніт, то це і є ваша половинка.

4) Ви керуєтеся одними і тими ж життєвими принципами, а ваші цінності – це і його цінності.

Якщо ця людина цінує те, що і ви, якщо її життєві пріоритети збігаються з вашими, то ви ідеальні одне для одного. У вас один загальний образ життя на двох.

5) Якщо ви разом пройшли важкі періоди в житті і все одно залишилися друзями, значить ви знайшли свою споріднену душу.

Кажуть, що людина найкраще проявляє себе у важких непередбачуваних обставинах. У психології є навіть такий термін як стресостійкість, тобто здатність людини знаходити вихід з будь-якої ситуації.

Якщо ви разом переживали непрості часи для вас обох, то ваша дружба пройшла випробування не тільки часом, але і обставинами.

6) Ви вмієте співпереживати і відчуваєте її біль так само, як і свою власну.

Уміння займатися чужими проблемами і відчувати чужі переживання властиво тільки добрим і благородним людям. І вони можуть робити це тільки в відношенні рідних, тих, чия доля насправді їм не байдужа.

7) Навіть у важкі періоди і в моменти розлуки ви відчуваєте сильний емоційний і душевний зв’язок з цією людиною.

Якщо ви знайшли свою половинку, то будьте впевнені, що зв’язок, який одного разу виникла між вами ніколи більше не розірветься.

І навіть якщо ви будете далеко один від одного і не будете ні бачитися, ні спілкуватися, ви на підсвідомому рівні будете відчувати свою людину.

8) Коли ви знайдете споріднену душу, вам більше не потрібно буде прикидатися.

Вам не потрібно лізти зі шкіри геть, щоб сподобатися цій людині. Ніяких масок, ніяких ігор, ніякого обману. Тільки ви вдвох, відкриті один одному, вільні від забобонів, і це чудово.

9) «Своя» людина приходить у ваше життя не просто так.

Ви здивуєтеся, але вона приходить не для того, щоб принести гармонію і спокій, а для того, щоб навчити вас чогось нового і підготувати до нового щабля в житті.

Коли ви знайдете свою споріднену душу, ви отримаєте безцінний досвід, ви приймете від неї її нові знання і вміння, ви станете сильнішими і витривалішими. Саме в цьому і полягає головне покликання вашої половинки.

Ви вже знайшли свою споріднену душу?

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *