Джерела енергії та позитивних емоцій для Знаків Зодіаку

Енергія і позитивні емоції – основа життєвого щастя. Притягнути їх можна за допомогою особливостей кожного Знака Зодіаку.

Для кожного Знака Зодіаку джерела енергії та позитивних емоцій різні, але основою в отриманні життєвого благополуччя є сама людина.

Овен

Найдинамічніший і імпульсивний Знак потребує безперервного генерування ідей. Однак Овнам буде недостатньо просто придумати заняття собі і своїм близьким. Для того, щоб наситити свій внутрішній світ позитивом, їм необхідно втілювати задумане в життя. Мрія, яка здійснилася, здатна відкрити у них друге дихання і стати поштовхом у набутті гармонії зі світом

Джерелом енергії для Овнів служить активна діяльність, підтримка близьких і керівна роль в своїх же починаннях. Воістину щасливі представники цього Знака Зодіаку повинні управляти імперією, побудованою тільки на їх ідеях і захоплених поглядах послідовників.

Телець

Відновлювати і примножувати свої внутрішні ресурси Тельці можуть за допомогою роботи. За зодіакальним гороскопом вони представляють стихію Землі, тому все, що пов’язано з землеробством, здатне принести їм максимум задоволення. Будівництво ділянки, розведення худоби, садівництво, дизайн ландшафту – все це джерела позитивних емоцій для Тельців.

А ось енергію представники цього Знак Зодіаку можуть черпати від вишуканих страв, дорого алкоголю та й від будь-якої приготовленої їжі, яка припаде їм до смаку. Багато Тельців обожнюють готувати і відчувають себе щасливими, якщо їх праця сподобалися близьким людям.

Близнюки

Близнюкам здатна доставити радість подорож в іншу країну, місто, вулицю. Цей Знак Зодіаку настільки просякнутий непостійністю, що його представників пригнічує перебування в одному місці більше 10 хвилин. Нові емоції, які відчувають Близнюки, відразу стають позитивними.

Знайомства, будь вони приємними чи не дуже, здатні підвищити їхню енергію за рахунок надходження нової інформації. Практично всім Близнюкам потрібно постійне підживлення розмовами, враженнями, новинами. Дізнавшись нове, вони насичуються силою для чергових подвигів і пригод. Цьому Знаку Зодіаку принесе найбільше щастя роз’їзна робота або кругосвітня подорож.

Рак

Гармонію і, як наслідок, щастя самому чуттєвому зодіаку Знаку Зодіаку здатний доставити затишок будинку. Деякі Раки готові докласти величезну кількість зусиль, щоб обставити своє житло так, як хочеться тільки їм. Головне, щоб в цьому ніхто не заважав, і тоді вони досягнуть рівноваги. А зайшовши додому після важкого дня, будуть черпати енергію і внутрішні сили від прекрасної обстановки.

Джерелом позитивних емоцій для Раків є спілкування з близькими людьми, усамітнення і заняття улюбленою справою. Будь-які життєві негаразди можуть пройти стороною, якщо представники цього Знака Зодіаку проведуть час у сімейному колі. Медитація також здатна допомогти їм позбутися від негативних переживань, якщо, звичайно, Раки займаються нею в будинку.

Лев

Відновлювати енергію і життєві сили Леви звикли через увагу людей, часом навіть не помічаючи цього. Ніщо так не здатне їх ощасливити, як суспільне визнання і похвала публіки. Для підтримки душевної рівноваги представникам цього Знака Зодіаку не потрібно багато – лише слава, успіх і всесвітнє панування серед людей.

Позитивні емоції Леви черпають від розкішних, яскравих і красивих речей. І чим більше вони можуть собі дозволити, тим більше їх радість і самовдоволення. Цьому Знаку Зодіаку хочеться виділятися серед маси і бути гідом у світ успішності.

Діва

Діви дуже обережні, вибагливі і вміють правильно витрачати свою енергію. Це Знак Зодіаку відрізняється від інших тим, що його представники досягають внутрішньої рівноваги за допомогою налагодженого режиму. У Дів на всі випадки життя вже складена концепція дій. І якщо, не дай Бог, щось пішло не за планом, вони дістають план Б. Їх приплив енергії безпосередньо залежить від організованості у всіх сферах життя.

А ось зарядитися позитивом вони можуть від природи. Цьому Знаку Зодіаку піде на користь будь-яка піша прогулянка на свіжому повітрі, вилазка в ліс або подорож на море. Споглядаючи красу навколо, Діви перебувають в захваті. А після цього прагнуть розписати, як і на що витратити свої позитивні емоції по днях тижня.

Терези

Терези максимально відновлюють свої життєві сили, коли навколо них все красиво. Захоплювати їх погляд може все, що завгодно: шикарна обстановка, чарівна дитина, живопис, художні фільми, пейзаж, тварини, милі дрібнички. І зовсім не обов’язково, щоб це належало їм: головне – побачити, підживити енергію і забути. Але багато Терезів прагнуть оточити себе красою, щоб далеко за внутрішніми ресурсами ходити не довелося.

Найромантичніші натури серед всіх Знаків Зодіаку, Терези отримують приємні емоції від коханої людини. Особливо, якщо друга половинка оточує турботою, має красу і дарує милі сюрпризи. А вечеря при свічках, ванна з пелюстками троянд або прекрасний фільм здатні підняти їм настрій навіть після найважчого дня.

Скорпіон

У Скорпіонів є свої нетрадиційні способи відновити внутрішні ресурси. Джерела їх енергії досить незвичайні, адже цей Знак Зодіаку схильний черпати сили через спілкування з людьми. Але, на відміну від Близнюків, Скорпіони харчуються енергетикою кожного, з ким спілкуються. Їх природний енергетичний вампіризм доставляє максимум користі і наділяє їх гармонією. Особливо, якщо вдалося вивести людину з себе: розлютити, розладнати, позбавити рівновагу.

Зіткнення з магією доставляє Скорпіонам позитивні емоції. Про це можна поговорити, відчути або зайнятися ритуалами. Все, що, на їхню думку, є незбагненним і незвіданим, заряджає позитивом.

Стрілець

Стрільці вміють знаходити джерела енергії в усьому, що пов’язано з духовністю, будь це зіткнення з релігією різних народів, прояв моральних цінностей, знайомство з традиціями суспільства, художня діяльність. За гороскопом це найдопитливіший Знак Зодіаку, який прагне до самопізнання і саморегуляції зрілої особистості.

Подорожі та споглядання пам’яток старовини допомагають Стрільцям знайти позитивні емоції, які грають головну роль в самовдосконаленні. Бажано, звичайно, щоб перебування в іншому місці було захоплюючим і тривалим, щоб довше не занурюватися в рутину днів.

Козеріг

Козероги відновлюють внутрішні ресурси за допомогою активного відпочинку, особливо на природі. До гармонії їх призводить будь-яка вилазка в ліс, риболовля, полювання або просто похід. Головне – не нудитися в місті і турботах. А якщо виходить так, що представники цього Знака Зодіаку вибираються в гори, на море чи до бурхливих річок, то можна очікувати припливу потужної енергії, якої вистачить, щоб домогтися успіху в найкоротші терміни.

Джерелом позитиву служить спілкування з близькими людьми, сім’єю або колегами по роботі. Розмови на звичні теми здатні підвищити настрій Козерогів. А спільні захоплення або хобі з другою половинкою доставляють позитивні емоції, яких вистачає надовго.

Водолій

Представники цього Знака Зодіаку вміють легко відновлювати свою енергію, проте вони так само швидко можуть її втратити. Дивно те, що внутрішні ресурси Водоліїв безпосередньо залежать від настрою. Їх може засмутити якась незначна дрібниця, а будь-яке переживання відразу забирає всі накопичені сили. Тому астрологи радять залучати в своє життя якомога більше позитивних думок і емоцій.

Щоб наповнитися позитивними почуттями, Водоліям необхідно бути в центрі уваги і за один день встигати займатися всім по чуть-чуть. Відмінно піднімає їх настрій спілкування з людьми, в яких вони бачать відображення себе. Однодумці здатні зарядити їх приємними емоціями, а згодом і енергією для руху вперед.

Риби

Внутрішні сили і енергію Риби черпають тоді, коли допомагають іншим. Виручка людини, що опинилася в скрутному становищі, наділяє їх гармонією і заповнює життєву активність. Мабуть, це єдиний Знак Зодіаку, яким пішла б роль Супермена. Однак відновити свої ресурси Риби можуть і за допомогою мистецтва: займатися ним, звичайно, ніхто не змушує, досить буде подивитися і відчути.

Джерелами позитивних емоцій для представників цього Знака Зодіаку служить водна стихія. Зіткнення з водою робить їх щасливими і буквально наділяє позитивними думками. Тому Риби часто прагнуть вирушити на море, озеро або річку. А притягнути ще більше радості допомагають медитації поблизу води.

Рух вперед і ваш успіх безпосередньо залежить від позитивних емоцій і життєвої сили. Кожен Знак Зодіаку має
певні джерела енергії, які здатні допомогти його представникам притягнути в своє життя щастя.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *