Правила по експлуатації чоловіка. Тільки для жінок!

Обіцяємо, що це буде найбільш цинічний пост про чоловіків. Про всяк випадок перед прочитанням випийте таблетку «Валідолу», а якщо не допоможе, то краплю найчистішої сертифікованої зміїної отрути. Приємного прочитання всім іншим.

Правило 1. Якщо ти соромишся приймати від чоловіка занадто дорогі подарунки, сумніваєшся, що ти їх гідна, то можеш більше ніколи не сумніватися – ти їх і справді не гідна.

Правило 2. Приймати подарунки від чоловіка вкрай бажано до того, як у вас з ним трапився перший секс. До сексу жінка призначає собі ціну сама. Після сексу цю ціну їй призначає чоловік. У ріелторів є професійна приказка: “Після підписання контракту клієнта в губи не цілують”.

Правило 3. Вимагати від чоловіка більше, ніж він здатний тобі дати, не варто, так як потім він затаїть злобу і візьме з тебе в три рази більше.

Правило 4. Женіть в шию всіх мудаків, які стверджують, що купувати своїй обраниці “Vertu”, безглуздо, так як телефон потрібен для того, щоб дзвонити. Це йому потрібно дзвонити, а нам треба понтуватися і випендрюватися перед подругами і колишніми коханцями!

Правило 5. Якщо він бідний студент з великим палаючим серцем і вчиться, кидайте його нафіг, він може вчитися вічно! Якщо хочете бути генеральшою – виходити потрібно заміж за генерала. Теж саме стосується і “олігарха в перспективі”. Такий може довго ходити тобі в гості з букетиком гвоздик, ганяти чаї і красномовно розповідати про те, яким щасливим і безтурботним стане ваше життя, після того, як він підпише контракт і, нарешті, розбагатіє.

Правило 6. Якщо у чоловіка є якісь явні недоліки, або залежності, з якими ти ну просто ніяк не можеш змиритися: то змиритися доведеться. Мовчи в ганчірку і не дратуй його своїм свербінням. Трепетно ​​сподіватися на те, що ти зможеш його перевиховати, не варто. Цей материнський інстинкт зламав долі багатьом жінкам. У назві цього поста є підзаголовок: “СУВОРО ДЛЯ ЖІНОК”. А тепер спустися нижче і подивися, хто його прокоментував. І що? Після цього ти все ще віриш, що чоловік буде тебе слухатися? Ні, ти, звичайно, можеш витратити масу часу, сил і нервів, і все-таки його змінити, але тобі особисто це не дає ніяких гарантій, так як виховати свого чоловіка ти в кінцевому підсумку можеш абсолютно для іншої

Правило 7. Іноді чоловіки, купуючи квитки в кіно, на літак, або замовляє таксі, примудряється поставити своїй супутниці одне смішне питання: “Що брати? Віп або економ? ” Часто дівчата в силу своєї скромності відповідають, “Економ”, або що їм все одно. Відповівши таким чином, ти моментально виставляєш на себе SALE 90%, давши тим самим зрозуміти, що ти – дівчина невибаглива і солодше морквини в цьому житті нічого не гризла. Мужик дуже винахідливий і хитрий. Наша скромність йому економічно дуже вигідна.У інвесторів так само існує своя професійна приказка: “Заощадив – значить, заробив!” Не дозволяйте на собі заробляти! Що потрібно відповідати? “Віп, звичайно!”- і пристрелити цього мерзотника поглядом, мовляв як у нього взагалі язик повернувся запитати у тебе таке, щоб більше подібних питань не ставив. В економії нехай сам літає!

Правило 8. Ніколи не зазіхай на його свободу! Не напрошуйся заміж. Мужик нині полохливий, як трепетна лань, і як тільки він відчує, що на нього хочуть надіти поводок – норовить скоріше втекти. Замість цього зроби вигляд, що подібні пропозиції сипляться тобі щодня пачками, олігархи в надії чатують тебе біля під’їзду, щоб припасти до твоїх ніг і віддати всі свої причандали – руку і серце. А якщо він трішки зволікатиме – то п …, відведуть дівку.

Правило 9. Запам’ятай, якщо чоловік тобі щось пообіцяв, це ще не означає, що він це вже зробив, і зробить взагалі! Тому ніколи не варто йому вірити, а тим більше дякувати за це авансом. Суди про чоловіків не по словах, а по покупках!

Правило 10. Якщо він збирає на квартиру, запропонуй йому застрелитися, або йти до біса. Ключовим тут є слово “збирає”. Людина, яка на щось збирає, ніколи не витратиться на тебе! Якщо вже він так сильно тобі подобається, то не ображайся, що на восьме березня тобі дарують порцелянову кішку, чохол для телефону або духи.

Правило 11. Якщо чоловік каже: “Всі мої попередні жінки були дуже меркантильними і їм від мене потрібні були тільки гроші” – не прагни доводити протилежне.

І останнє. Якщо чоловік дозволяє себе використовувати, значить з ним так чинити можна і потрібно!

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *