Причини, за якими категорично не можна реагувати на все, що вас дратує

Спокій тільки спокій!

Письменниця Ранія Наєм пише про життя, кохання, роботу і прагненні до успіху. Своїми життєвими уроками вона ділиться на сторінках сайту Thought Catalog:

“Я починаю розуміти, що не обов’язково мстити тим, хто заподіяв мені біль.

Я починаю розуміти, що зрілою можна назвати ту людину, яка уникає конфліктів, а не лізе на рожен.

Я починаю розуміти, що звертаючи увагу тільки на негатив, ми втрачаємо дорогоцінну енергію і випускаємо з уваги все те хороше, що з нами відбувається.

Я починаю розуміти, що не можу подобатися всім і кожному, не можу змусити навколишніх ставитися до мене так, як я того хочу. І це нормально.

Я починаю розуміти, що спроби здобути перемогу на всіх фронтах дуже вимотують і забирають багато часу, залишаючи всередині лише порожнечу.

Я починаю розуміти: те, що я не реагую на чиїсь слова, не означає, що мені все одно. Я хочу бути вище цього. Я хочу отримати урок з цієї ситуації. Я вибираю душевний спокій – це те, що мені дійсно потрібно.

Я більше не хочу з’ясовувати стосунки. Мені не потрібні люди, в присутності яких я відчуваю себе неповноцінною. Мені не потрібні суперечки і фейкові друзі.

Я починаю розуміти ось що: іноді мовчання краще будь-яких пояснень.

Я починаю розуміти: реагуючи на випади опонента, ми даємо йому владу над нашими емоціями. Не можна контролювати інших, можна контролювати тільки свою реакцію, свій спосіб сприйняття ситуації і те, як вона на вас вплине.

Я починаю розуміти, що за великим рахунком, такі ситуації нічого про вас не говорять, але багато говорять про те, хто їх створює.

Я починаю розуміти, що, можливо, всі ці розчарування потрібні, щоб ми навчилися любити себе і захищатися від людей, які намагаються збити нас зі шляху.

Я починаю розуміти ось що: навіть якщо я відреагую, це нічого не змінить, цим я не завоюю любов і повагу людей, це ніяк не вплине на їх думку про мене.

Іноді краще відпустити – ситуацію або людей, краще припинити пошуки пояснень і відповідей.

Я починаю розуміти: не слід зациклюватися на тому, що відбувається навколо вас, краще зосередитися на тому, що відбувається всередині вас.

Попрацюйте над своїм внутрішнім спокоєм. Усвідомте: щоб жити щасливо і бути в гармонії з собою, потрібно просто перестати реагувати на кожну дрібницю, яка вас турбує “.

Сподіваємося, ці поради допоможуть вам набути впевненості і спокою.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *