Темна сторона вашої особистості: Психологічний тест

Даний тест допоможе визначити ваші особливості і темні сторони особистості.

Виберіть тварину, яка зацікавила вас на цій картинці, причому не обов’язково вам вам має подобатися.

1. Чорна кішка

У середньовіччі кішки вважалися диявольським кодлом і посланниками відьом. Вони ходили по ночах, полюючи на гризунів і завжди проникали туди, куди хочуть.

Якщо ви вибрали чорну кішку, то ви людина непостійна і мінлива. Сьогодні ви можете бути ласкавим і грайливим, але якщо вас спровокувати, ви тут же показуєте кігті. Ви розумні, проникливі і володієте великим терпінням, коли вам це дійсно потрібно.

Як і кішка, ви незалежна особистість, яка гуляє сама по собі. Ви рідко прив’язується до речей або до людей, та й прив’язати до себе особливо не пробуєте.

Якщо вас спровокувати, то ви не відступите назад. Ви будете люто відстоювати свою територію і свої межі, навіть якщо це може зашкодити вашим відносинам з оточуючими.

Вашими темними ключовими якостями є нігілізм, гедонізм і егоїзм, від яких ви ніколи не відмовтеся.

2. Чорна вдова

Якщо ви вибрали чорну вдову – то у вас є темна і небезпечна сторона особистості. Чорна вдова – павук, отрута якого уб’є будь-кого, навіть собі подібного. Вона плете ледь помітну павутину, а сама сидить в засідці.

Потрапивши в її мережі, у жертви немає шансів врятуватися. Чорна вдова спочатку вводить отруту, а потім з’їдає весь вміст видобутку, після чого позбавляється від останків.

Подібно чорній вдові, ви знаходите потрібних вам людей, витягаєте з них вигоду, а після залишаєте ні з чим. Потрапивши під ваш вплив, людям складно вибратися з ваших мереж, вони змушені діяти так, як зручно вам.

Ви наполегливі і не відстанете від людини, поки не отримаєте те, за чим прийшли. Своїх ворогів ви тримаєте поблизу, щоб у зручний момент напасти і нанести удар. Вас складно налякати.

І в разі загрози ви проявляєте винахідливість, за рахунок чого виходите з ситуації неушкодженим.

3. Летюча миша

Символ вічної ночі і мороку. Це загадкова тварина, якого не знайдеш днем, але яка може моторошно налякати вночі.

Якщо ваш вибір припав на кажана, то ви дуже складна особистість, що складається з безлічі граней.

По-перше, ви ніколи не дивитесь на світ однобоко, ви бажаєте розглянути його з різних сторін.

По-друге, ви дотримуєтеся нігілістичних поглядів, нехтуючи мораллю і етикою суспільства, яку вам намагаються нав’язати оточуючі.

Вам подобається чорний гумор, ви прихильник індивідуалізму з нотками гедонізму. Від інших людей вас відрізняє здатність розглядати світ під різними кутами, помічати малопомітні деталі.

Ваш здоровий цинізм не дозволяє так легко довіряти людям. Завдяки сукупності ваших особистих якостей ви не прагнете зайняти сторону добра або зла, ви намагаєтеся дивитися на світ максимально об’єктивно.

4. Чорна пантера

Це одна з небагатьох тварин, яку не можна повністю приручити. Пантера – самотня тварина, вибірково для дружби і близькості. Вона робить, що хоче і ніколи не підпускає до себе сторонніх.

Якщо ваш вибір припав на чорну пантеру – ви скритна і загадкова особистість. Ви намагаєтеся не прив’язуватися занадто сильно до людей, так як боїтеся виявитися уразливим і залежним.

Навіть найближчих людей ви намагаєтеся тримати на певній відстані. Для вас головний пріоритет – ваш особистий простір.

Вас ніколи не лякала самотність. Ви самодостатня людина, яка знає, чого хоче. Ви намагаєтеся ні в чому себе не обмежувати, для вас важливий комфорт і безпека.

Так само, як і пантера, ви намагаєтеся уникати конфліктів і тим не менш завжди можете постояти за себе. Нерідко вас звинувачують в егоїзмі, але незважаючи на це, ви завжди дотримуєтеся своїх принципів.

5. Ворон

Якщо ви вибрали ворона – то вашою ключовою якістю є інтелект. З давніх-давен ворони вважалися символом смерті і тліну. Але незважаючи на їх темну репутацію, ці тварини мають виняткову винахідливість і розвинений розумом.

Ви, як і ворон, володієте проникливістю і спостережливістю. Ваша холодна розважливість рідко коли вас підводила. Завдяки своїй раціональності ви часто опиняєтеся у виграші.

Ви ніколи не дозволяєте емоціям взяти верх над вами. Темною стороною вашої особистості є вміння цинічно розставляти пріоритети.

На першому місці у вас завжди буде особиста вигода чи ваші ідеї. Поставивши перед собою мету, ви будете йти до неї, навіть якщо вам доведеться переступити через моральні цінності.

Завдяки вашій спостережливості ви легко знаходите людські слабкості і нерідко користуйтеся цим. Також, як і ворон, ви можете бути злопам’ятні. Ваші кривдники майже ніколи не залишаються безкарними.

6. Стервятник

Якщо вашу увагу привернула ця птиця, то у вашій темній стороні особистості є частка жадібності.

Орли володіють великим терпінням. Вони чекають, коли вмираюча здобич сконає, щоб негайно приступити до трапези. Вони здатні відчути наближення смерті за кілька кілометрів, і не упустять можливості поживитися ще неостиглою тушкою.

Подібно цього птаха, ви здатні побачити слабкості інших, і можете, якщо вас образять, цим скористатися. Ви дуже легко входите в довіру і помічаєте уразливості людини.

Якщо вас образять, ви використовуєте свої знання і завдасте удару в найболючіше місце. Між допомогою і вигодою ви часом вибираєте другий варіант.

Ваша холодна розважливість укупі з вашою проникливістю часто робить вас практично невразливим, вам завжди вдається вийти сухим з ​​води.

7. Вовк

Вважається, що вовк – це породження темряви, уособлення чогось зловісного. Але насправді вовк – це благородна тварина, здатна за себе постояти.

Вночі він крадеться крізь гілки кущів і дерев, щоб вичислити здобич, а потім накинутися на неї.

Якщо ваш вибір припав на вовка, то ви неоднозначна особистість, яка сповнена загадок. Ви, як і вовк, ніколи не проявляєте агресію першим, якщо вас не провокувати.

Ви людина добра, проте можете бути жорстоким, якщо довести вас до сказу. Якщо до вас проявляють агресію, ви довго терпите, але потім вибухаєте і можете бути нещадні.

Навколишні думають, що ви надто добрий, і вами легко зневажати, але мало хто здогадується, що вашою добротою краще не зловживати, інакше є ризик дізнатися вашу темну сторону особистості.

Ви, як і вовк, можете бути найвідданішим і вірним партнером, якщо ви вважаєте людину гідною цього. Але в той же час можете бути самим лютим і безжальним з тими, хто зашкодить вам.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *