Який місяць народження – такою і буде доля

Всі знають, що склад особистості багато в чому зумовлюється знаком Зодіаку. Але професійні астрологи кажуть, що, крім власне знака, велику роль відіграє ще й місяць народження.

Фокус в тому, що дванадцять місяців не в точності збігаються з дванадцятьма зодіакальними сузір’ями: народжений, наприклад, в липні може бути і Раком, і Левом – в залежності від числа. А липневий Лев і серпневий Лев – це два абсолютно різних звіра, адже місяць накладає свій відбиток на характер знака!

Тому при складанні гороскопів важливо враховувати властивості кожного місяця.

У статті ви дізнаєтеся, що це за властивості:

Січень – стійкі переможці.

Люди, народжені в перший місяць року, наділені твердим характером і непробивною силою волі. Навіть якщо це найлегша і повітряна особа, не спокушайтеся – її характер не зламають ніякі перешкоди!

Найнеймовірніші труднощі життя січневі іменинники переносять гідно, з гордо піднятою головою. За вдачею вони – лідери і неусвідомлено шукають поруч з собою людину, яка б змогла змагатися з ними. Рішучі, впевнені в собі і чуйні, народжені в січні люди найбільше, як не дивно, страждають від своєї сили – їм деколи буває складно знайти людей, які б відповідали їм за масштабом і могли б так само чітко слідувати своїм принципам.

Лютий – вітряні особи.

Лютневі іменинники здаються неймовірно чарівними романтиками, але за цією маскою ховаються трохи егоїстичні люди, у яких багато ідей і дуже мало виконаних справ.

Народжені в лютому можуть бути як елегантними снобами, так і інтелігентними людьми, які готові дарувати світу добро і радість. Втім, і ті і інші страждають від мінливості настрою і бувають непередбачуваними, що сильно заважає їм в кар’єрі і в особистому житті.

Березень – чутливі романтики.

Добрі, порядні, ранимі, чутливі, народжені в березні люди насилу переносять критику і можуть проридати всю ніч, якщо їх образять.

Це недовірливі, чутливі і часом нерішучі люди, які можуть бути цілком успішні, якщо впораються зі своїми нервами. Якщо вони йдуть на поводу у емоцій, то в їхньому житті може трапитися затяжна депресія. Втім, в найпринциповіших питаннях ці люди бувають часом навіть більш безкомпромісними, ніж народжені в січні і квітні.

Квітень – непохитні кар’єристи.

Квітневі люди – це неймовірні матеріалісти і дивовижні сміливці. Здається, вони не бояться нічого! Квітневі іменинники рішучі, впевнені в собі, вони – природжені лідери, і часом в пориві нескінченних ідей і планів можуть забути про тактовність і делікатність.

Про жінок, народжених в квітні, можна сказати, що «вона коня на скаку зупинить». Чоловіки і зовсім можуть досягти найбільш небувалих кар’єрних висот, змітаючи все на своєму в шляху. При цьому в любові вони дуже пристрасні і ніжні, оскільки так чи інакше прагнуть до душевної рівноваги.

Травень – надійні уперті люди.

Вперті і безкомпромісні люди, що народилися в травні насилу йдуть на поступки, тому що дуже люблять владу і контроль. При цьому з ними можна домовитися, використовуючи логіку і залізні аргументи.

Настрій травневих іменинників мінливий, але в загальному і цілому вони стабільні – вірні, надійні і принципові люди. У любові вони, як правило, дуже жагучі, а в кар’єрі досягають неймовірних висот. Наздогнати травневих людей практично неможливо.

Червень – талановиті харизмати.

Це люди інформації, ідей, пліток, капризів і зміни настроїв. Червневі іменинники дуже вразливі, але приховують це за бронею комплексів.

Це яскраві і талановиті люди, прекрасні оратори і харизматичні лідери, які, втім, схильні до безлічі пороків. Якщо червневі іменинники зможуть перемогти свої слабкості за допомогою сили волі, то їх чекає саме блискуче майбутнє.

Липень – метушливі душі.

Складні, суперечливі, багатогранні і таємничі, липневі іменинники більше будь-яких інших прагнуть до незалежності і свободи, але, отримавши її, не завжди знають, що з нею робити. Парадокс в тому, що, будучи волелюбними людьми, самі вони дуже люблять встановлювати контроль і свої правила. Прийти зі своїм уставом у чужий монастир – це про них.

Народжені в липні – неймовірні егоїсти, але настільки чарівні, що часто їм це сходить з рук. Ці люди вміють любити і дружити, проте в глибині душі дивляться на всіх зверхньо.

Серпень – пристрасні натури.

Народжені в серпні – пристрасні і емоційні натури, які знають толк в чуттєвих задоволеннях і вміють жити яскраво, на широку ногу.

Їх відрізняє емоційність і енергійність, до них тягнуться люди, навколо них завжди відбуваються найцікавіші події, але часто, будучи лідерами по натурі і душею компанії, ці люди стають жертвами інтриг через свою довірливість. Втім, природна чарівність допомагає їм виходити з будь-якої ситуації з високо піднятою головою.

Вересень – успішні гедоністи.

Люди, народжені в вересні, досягають великих успіхів у бізнесі і більше за інших мають шанси заробити дійсно величезні гроші. В їх голові справжній калькулятор, який відповідає за розважливість і практичність.

При цьому вересневі натури вміють отримувати задоволення від життя і точно знають, заради чого всі ці зусилля – їх любов до достатку і комфорту йде від великої любові до себе.

Жовтень – суперечливі скептики.

Складні і мінливі, зовні ці люди здаються простими добряками, але тільки-но ви копнете глибше – побачите суперечливу суміш самого різного роду емоцій, властиву творчим натурам.

Вони в усьому сумніваються, але без постійного емоційного підживлення марніють, тому спокійного життя поруч з народженими в жовтні чекати не доводиться. Бонусом спілкування з ними є потрапляння в вир цікавих життєвих ситуацій – пригод з ними не уникнути!

Листопад – таємничі інтелектуали.

Справжній ящик Пандори, люди листопада – найзагадковіші особистості з усіх типів. Сила волі, харизма і інтелект – ось три кити, на яких базується характеристика цих багатогранних людей.

Серед народжених в листопаді – величезна кількість фатальних жінок і небезпечних чоловіків, чарівних маніпуляторів, які діють на оточуючих як магніт. Якби не внутрішні страхи і надмірні амбіції, вони могли б підкорити світ. Не всім вдається виплутатися з відносин з такою людиною без втрат – тихої гавані з листопадовим іменинником не чекайте!

Грудень – розважливі ідеалісти.

Мудрі, сильні і практичні, народжені в грудні люди здаються оплотом розсудливості і здорового глузду. Але не все так просто в цьому житті. Грудневі іменинники – страшні ідеалісти, які в ім’я благих цілей можуть змітати все на своєму шляху.

Зламати їх нелегко, але самі вони, потрапляючи у вир пристрастей і власних непростих уявлень про життя, кохання, добро і зло, часто отримують неприємні життєві уроки. Серед народжених в грудні дуже багато авторитетних людей, чиїй думці довіряє більшість. Самі вони схильні змінювати свої переконання з віком.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *