Ким ви були в минулому житті за знаком Зодіаку

Ваш знак Зодіаку підкаже, ким ви були в минулому житті за датою народження.

Чи бачили ви коли-небудь сон настільки яскравий, що ви починали вірити в те, що там відбувалося?

Можливо, ви зустрічали людей, яких, як вам здавалося, ви знаєте дуже давно, хоча ви тільки познайомилися.

Ймовірно, все це з вами вже відбувалося раніше в іншому житті.

Зірки бачили всі наші перевтілення, тому можна сміливо сказати, що знак Зодіаку, під яким ви народилися, може багато розповісти про ваше минуле життя.

Овен: Воєначальник

Володіючи лідерськими якостями, сміливістю, наполегливістю і силою волі, ви безсумнівно були здатні керувати армією. Якби не ваша імпульсивність і запальність, то завдяки мудрості і лідерським якостям ви б стали правителем світу.

Лідери не приймають відповідь «ні», і це дуже точно характеризує Овна. Цей знак Зодіаку зробить все можливе, щоб домогтися бажаного незалежно від того, скільки армій встане у нього на шляху.

Телець: Художник

У вашому минулому житті ви мали великий запас енергії і творчий потенціал. Тельці люблять комфорт, розкіш, красу і мистецтво, які в минулому були не дуже доступні простим людям.

У вас золоті руки, і вам подобалося творити, використовуючи фарби і глину для створення чогось вічного. Уміння розбиратися в естетиці вказує на те, що ви були художником в минулому житті і надихали інших людей своїми творами мистецтва.

Близнюки: Знаменитість

Це найбільш товариські люди в Зодіаку, які вміють подобатися багатьом, нічого для цього не роблячи.

Можна сміливо сказати, що ви займали свою нішу в шоу бізнесі. Творчі, енергійні і розумні Близнюки вміють притягувати інших людей, як магніт. Вони легко знаходять популярність і є предметом обожнювання. Ваше ім’я не раз з’являлося на вивісках, а під ваші пісні пари віддавалися любові.

Рак: Учитель

Раки відомі своїм безкорисливим характером і природним бажанням допомагати іншим. З цієї причини астрологи вважають, що в минулому житті Раки були вчителями.

Вони володіють гострим розумом, легко пристосовуються, тактовні і неймовірно терплячі. Всі ці якості ідеально підходять для роботи з дітьми. Іноді ви буваєте надмірно чутливі, що може доставляти вам чимало прикрощів, але ви були прекрасним вчителем, якого любили всі діти.

Лев: Письменник

Лев завжди сповнений творчих ідей і вміє висловлювати свої емоції, як при особистому спілкуванні, так і на папері. Ви безумовно були письменником в минулому житті.

Леви завжди знають, чого жадає їхнє серце, і знають, як це отримати. Життєрадісність, творче мислення і впевненість у власних силах надихали вас на створення великих творів в минулому.

Діва: Вчений

Завдяки здатності Дів аналізувати, підраховувати й продумувати будь-які дрібниці, в останньому житті вони були вченими.

Ваші думки, ідеї та розуміння різних точок зору – це те, що допомогло вам у створенні нових розробок. Ви завжди звертаєте увагу на деталі, уважно і ретельно все аналізуєте. Ви безумовно були вченим, який прагнув допомогти іншим людям і намагався полегшити їхнє життя.

Терези: Суддя

Терези володіють вродженим почуттям справделівості, рівноваги і гармонії. Вони були суддями в минулому житті, так як ця професія ідеально їм підходить.

Ви готові відмовитися від своїх потреб, щоб зберегти мир і гармонію, та й просто любите людей. Уміння правильно судити не говорить про те, що ви ніколи не робили помилок і не порушували закон, але ви робили це на благо оточуючих.

Скорпіон: Кілер

Потайний, дипломатичний, вміє маніпулювати іншими Скорпіон може здаватися спокійним і зібраним, але ми знаємо, що ховається за цією маскою.

Ви можете бути небезпечні і безжальні, якщо вас провокувати, і не знаєте пощади. Коли вам платили за брудну роботу, ви завжди її виконували, і ніколи не промахувалися.

Стрілець: Воїн

Свобода – це для вас святе, і за часів рабства, воєн і бідності, ви були воїном, який не щадив стріл в боротьбі зі злом.

Ви не можете довго залишатися на одному місці і завжди прагнете пригод, але в минулому житті у вас була мета, заради якої ви билися. Крім фізичної боротьби, ви могли бути воїном або борцем в інтелектуальному світі, виступаючи на захист якоїсь ідеї.

Ваш оптимізм і відвага надихнула багатьох людей змінити своє життя на краще.

Козеріг: Бос

Немає жодного знака Зодіаку, хто міг би зрівнятися з Козерогом в працьовитості. Ваше життя присвячене роботі, досягненню мети, налагодженню зв’язків та укладенню договорів.

Логічний, раціональний і завжди спокійний, ви знаєте, як доводити справи до кінця і не здаєтеся, поки не досягнете свого. Ви були начальником в минулому житті, так як це завжди було метою всього вашого життя.

Водолій: Лікар

У минулому житті ви були людиною, до якої багато хто звертався за порятунком. Ваша щедрість і гуманний підхід допомагали вам піклуватися про інших, особливо, коли вони потребували зцілення.

Ви прогресивні і незалежні, і любили вчитися, щоб краще зрозуміти, як влаштовано тіло людини, і розібратися в проблемах кожного. Ви здатні дивитися на 10 років вперед і завдяки цим якостям ви досягли успіху, навчилися ставити діагнози і лікувати пацієнтів.

Риби: Філософ

Ви завжди витали в хмарах, уявляли фантастичні світи і іншу реальність. Вам подобається вчитися, і ви володієте добре розвиненою інтуіцією, тому вирішили присвятити своє життя філософії.

У минулому житті ви весь час ставили собі питання: ким ми є, якою є наша мета в житті, що є добро і зло.

Ви вели досить самотнє життя, щоб знайти відповіді, які займали ваш розум. Ви хотіли змінити світ на краще і прагнули до знань, які дозволили б вам знайти мудрість.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *