Гороскоп дружин: якою поведінкою славляться знаки Зодіаку в шлюбі

Звичайно, кожна дружина вважає себе ідеальною або дуже близькою до цього, однак у всіх є якісь особливості, свої переваги і недоліки. Ось як знак Зодіаку впливає на поведінку жінки в сімейному житті.

Овен

Дружина-суперниця. Це дуже сильна жінка, тому їй потрібен такий же сильний чоловік, стійкий і витривалий. А вистояти під час регулярних бур темпераментної панянки-Овна – заняття не для слабаків.

Коли вона нарешті знайде такого, то відразу вийде за нього заміж. Після цього їм належить багаторічна боротьба характерів, яка може стати трохи спокійніше тільки до золотого весілля.

Телець

Дружина-мотиватор. Такі зазвичай виходять заміж за симпатичних і забавних нероб, тому що з ними завжди весело. Однак дуже скоро неробі просто доведеться стати успішним і багатим, адже дружині буде потрібні хороша їжа і красиве платтячко, симпатичний будиночок і маленька машинка.

Заради цього вона буде його методично пиляти, маніпулювати, шантажувати і використовувати інші техніки мотивації. Словом, виживе найсильніший.

Близнюки

Нерідко хочуть всього і відразу, так що якщо їм попадеться в чоловіки чоловік, який уже відбувся в житті, то цілком можливо, що їх любов швидко охолоне. Їм потрібно навчитися терпінню і витримці.

Незважаючи на це, жінки-Близнюки – це хороші і гостинні господині, але такими вони бувають лише під настрій. Облаштування будинку для них не головне. Вони більше цінують почуття, красу і матеріальну стабільність.

Рак

Ідеальна дружина. Її складно вмовити на заміжжя, але якщо вдасться, то чоловік отримає повний набір: розумницю, красуню, прекрасну коханку і господиню. Сім’я для неї – це головне.

А якщо чоловік не буде розділяти такого переконання, то буде нещадно “защипаний” клешнями.

Лев

Дружина-королева. Такі жінки виходять заміж за тих, хто готовий відразу забезпечити їм королівське життя, а потім кожен день завойовувати нові вершини і кидати весь світ до її ніг.

Словом, Левиці потрібно блищати, а чоловік повинен надавати їй для цього все необхідне.

Діва

Розумна дружина. З нею можна поговорити про все, вона завжди все зрозуміє, підтримає і дасть мудру пораду. Вона і дружина, і кохана, і кращий друг, тому її чоловікові навіть друзі не особливо потрібні.

Але бувають моменти, коли на Діву нападає щось таке, через що їй страшенно хочеться винести мозок коханому, причому з використанням добре продуманих витончених способів. Хоча це швидко проходить, а потім вона, звичайно, вибачиться.

Терези

Дружина-котик. Мила і чарівна, але не особливо корисна в побуті. Зате без неї будинок буде порожнім, адже вона перетворює його своєю присутністю. А ще її обов’язково потрібно плекати і носити на руках, інакше образиться і втече прямо посеред ночі.

Скорпіон

Дружина-відьма. Вона може приворожити будь-якого, а якщо він буде добре поводитися, то начаклує йому успіх і багатство. Її чоловікові, звичайно, всі заздрять, адже його дружина – красуня і розумниця, просто втілення ідеальної жінки. Та й чоловікові Скорпіона доведеться бути сильним, розумним і харизматичним, у нього просто немає вибору.

Стрілець

Дружина-бойова подруга. Та жінка, з якою можна в вогонь, в воду і в розвідку. За спиною чоловіка ховається тільки тому, що звідти зручніше подавати йому патрони. А чоловікові дійсно доведеться мати непоганий “арсенал”, щоб відбивати безліч шанувальників і захищати себе самого під час сварок. Виграти суперечку з такою дружиною можна тільки одним способом – визнавши, що вона має рацію.

Козеріг

Дружина-принциповість. У неї завжди є чітке уявлення про те, яким повинен бути шлюб. Слідуючи своїм переконанням, Козероги ніколи не виходять заміж за кого попало з якоїсь там дурної любові.

Панночка-Козеріг ніколи не зробить необдуманого заміжжя і дуже ретельно підбиратиме обранця, який би підходив під її вимоги. Якщо ж в шлюбі виявиться, що чоловік не такий вже ідеальний, то вона його обов’язково доведе до цього стану усіма доступними засобами і методами. Якщо йому вдасться пережити цей період, то в сім’ї запанує гармонія.

Водолій

Дружина-веселощі. Її головне переконання: життя занадто коротке, щоб витрачати його на якийсь там побут. Саме тому в холодильнику не буде свіжого борщу і котлет, а в квартирі навряд чи буде ідеальний порядок.

Сімейне життя, на її думку, повинно бути наповнене радістю, сміхом і веселощами. Тому чоловікові з такою дружиною ніколи не буде нудно. Головне – встигнути прийти в себе між регулярними сеансами веселощів.

Риби

Дружина-актриса. Чоловік ніколи не здогадається, про що вона думає насправді і що робила весь день. Зате йому не буде нудно, адже все життя доведеться розгадувати таємничу душу коханої.

А ще чоловік для такої дружини обов’язково повинен бути кам’яною стіною, добувачем, господарем, хорошим коханцем і цікавим співрозмовником. Інакше вона вильне хвостом і навіть не попрощається. Завдання дружини при цьому зводиться до одного, але найважливішого заняття – прикрашати собою життя чоловіка.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *