Знаки зодіаку, які є емоційними вампірами: від більшої міри до меншої

Серед всіх знаків зодіаку є емоційно виснажуючі особистості, і немає нічого гіршого, ніж мати відносини з токсичною людиною, навіть якщо на поверхні вона вельми доброзичлива і турботлива. Хто ж є таким вампіром, від більшої міри до меншої?

1. Скорпіон

Це найбільш отруйний з усіх знаків. Все, що ви говорите, буде використано проти вас, і повірте, ви коли-небудь про це пошкодуєте. Ці люди завжди маніпулюють ситуацією за вашою спиною. Можливо, ви не зрозумієте, що вони замишляють, але будьте впевнені, вам це не сподобається. Ці люди настільки токсичні, що можуть запросто переконати інших, що погані насправді ви. Тому будьте обережні.

2. Овен

Овни спробують змусити вас відчути, що ви ніхто і ніщо. Вони вміють говорити гидоти, в які ви навіть повірите. Будь-який Овен, нітрохи не церемонячись, обов’язково розповість вам правду про те, що він думає про вас. А якщо ви станете заперечувати, то все це у нього буде влітати в одне вухо, а вилітати в інше. Цей знак не зупиниться ні перед чим для досягнення своєї мети.

3. Діва

Хоча цей знак, на перший погляд, не схожий на емоційного вампіра, але він до цього дуже схильний. Діви зазвичай є перфекціоністами, а ця якість робить їх надмірно критичними до оточуючих. Коли ви не виконуєте те, що вони хочуть, ситуація може стати неприємною, тому що у Дів є звичка нагадувати людям про всі їх недоліки.

4. Стрілець

Стрільці зазвичай спокійні і добродушні, але, якщо їх настрій змінюється, ви повинні бути напоготові. Коли Стрілець на вас розсердиться, то він стає токсичним і дуже вимогливим. Якщо ви, наприклад, є його колегою, він змусить вас відчувати себе інтелектуально неповноцінним на тлі інших. Мета Стрільця – примусити всіх думати так само, як він.

5. Водолій

Водолії можуть бути тиранами, які висмоктують позитивну енергію з оточуючих – головне, вчасно ухилитися. Поруч з Водолієм вам завжди потрібно його схвалення або дозвіл на власні дії. Цей знак обожнює контролювати людей і ситуації. Він холодний, жорстокий і прямолінійний і не вміє дбати про почуття інших.

6. Рак

Рак може бути відмінним другом, який підтримуватиме вас у будь-якій ситуації. Тим не менш, цей знак здатний нанести удар в спину в найбільш невідповідний і несподіваний момент. Раки весь час ховають свої справжні почуття; це люди з пасивно-агресивним характером і маскою вічної жертви. Як тільки ви розсердите Рака, він цілком здатний на витончену помсту.

7. Телець

Їх настрій змінюється так багато разів за день, що вони цілком здатні емоційно вибити вас з колії. Коли Тельці в поганому настрої, вони стануть найгіршими людьми, яких ви знаєте. Незважаючи на свій досить пасивний характер, Телець стає агресивним, щоб довести свою правоту. Цей знак виглядає милим, але глибоко всередині може бути надзвичайно жорстоким.

8. Близнюки

Близнюки – ангели у плоті, але зазвичай все залежить від людей, з якими вони спілкуються в конкретний момент, тому що цей дволикий знак вміє швидко перемикатися. Якщо Близнюки постійно оточені токсичними друзями, вони самі можуть стати такими ж. Наприклад, вони із задоволенням колекціонують всі самі негативні плітки про людей.

9. Лев

Леви не бажають шкодити, але їм подобається бути в центрі уваги, тому вони можуть піти і по трупах, щоб досягти своєї мети. Лев завжди на сцені, а інші – просто глядачі. Цей знак легко може наобіцяти те, що пізніше не зможе або не захоче виконати. Брехня – ще один з моментів, з чим ви можете зіткнутися, спілкуючись зі Львом.

10. Козеріг

Козероги можуть багато скаржитися, ніж випромінюють вкрай негативні вібрації, що впливають на оточення. Не дивуйтеся, якщо після спілкування з цим знаком ви відчуєте нудьгу і смуток. Крім того, їм властива деяка нетактовність: Козеріг запросто розповість вам в очі, що він думає про вас, незалежно від того, запитували ви його думку чи ні.

11. Терези

Вони завжди будуть намагатися бути чесними для всіх. У цього знака досить позитивна енергія, і в емоційному вампіризмі їх звинуватити складно. Незважаючи на це, під час нападів поганого настрою або в період життєвої кризи Терези можуть заподіяти вам біль, навіть не особливо над цим задумуючись.

12. Риби

Душа Риб дуже сприйнятлива, і вони завжди будуть намагатися піклуватися про почуття інших. Однак не всі вони білі і пухнасті. При бажанні Риби можуть ставати дивовижними маніпуляторами, та так, що ви самі цього не помітите. Часом вони здатні бути дуже занудотними, надокучливими і вічно ниючими, а для деяких людей ще й токсичними.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *