Потрапили в глухий кут життєвих ситуацій? Згадайте про цих 8 речей!

Завжди дивіться на те, що ви маєте, замість того, що ви втратили. І незалежно від того, наскільки добре чи погано ви себе почуваєте, ви повинні прокидатися кожен день і дякувати за життя, тому що хтось відчайдушно бореться за нього.

1. Біль є частиною зростання

Іноді життя закриває двері, тому що пора рухатися. І це – добре, тому що ми часто вже не починаємо рух, якщо обставини не змушують нас. Коли настають важкі часи, нагадуйте собі, що ніяка біль не прибуває без мети.

Рухайтеся від того, що заподіює вам біль, але ніколи не забувайте урок, який він викладає вам.

Те, що ви боретеся, не означає, що ви зазнаєте невдачі. Кожен великий успіх вимагає, щоб була присутня гідна боротьба. Гарне займає час. Залишайтеся терплячими і впевненими. Все налагодиться; скоріше за все не через мить, але в кінцевому рахунку все буде … Пам’ятаєте, – є два види болю: біль, яка ранить, і біль, яка змінює вас. Коли ви йдете по життю, замість того, щоб чинити опір йому, допоможіть йому розвивати вас.

2. Все в житті є тимчасовим

Завжди, коли йде дощ, ти знаєш, що він закінчиться. Кожен раз, коли вам завдають біль, рана заживає. Після темряви завжди з’являється світло – вам нагадує про це щоранку, але, тим не менш, часто здається, що ніч триватиме завжди. Цього не буде.

Ніщо не триває вічно. Таким чином, якщо все добре прямо зараз, насолоджуйтеся цим. Це не буде тривати вічно. Якщо все погано, не хвилюйтеся, тому що це теж не буде тривати вічно.

Те, що життя не легке в даний момент, не означає, що ви не можете сміятися. Те, що щось турбує вас, не означає, що ви не можете посміхнутися. Кожен момент дає вам новий початок і нове закінчення. Кожну секунду ви отримуєте другий шанс. Просто використовуйте його.

3. Хвилювання і скарги нічого не змінять

Ті, хто скаржаться найбільше, домагаються менше всіх. Завжди краще спробувати зробити щось більше і потерпіти невдачу, ніж спробувати досягти успіху, нічого не роблячи.

Ніщо не закінчено, якщо ви програли; все закінчено, якщо ви насправді тільки скаржитеся.

Якщо ви вірите в щось, продовжуйте намагатися. І незалежно від того, що відбудеться в кінцевому рахунку, пам’ятайте, що справжнє щастя починає прибувати тільки тоді, коли ви припиняєте скаржитися на ваші проблеми і починаєте бути вдячними за все ті проблеми, яких у вас немає.

4. Ваші шрами є символами вашої сили

Ніколи не соромтеся шрамів, залишених вам життям. Шрам означає, що болі більше немає і рана затяглася. Це означає, що ви перемогли біль, витягли урок, стали сильнішими і просунулися. Шрам є татуюванням тріумфу. Не дозволяйте шрамів тримати вас в заручниках. Не дозволяйте їм змушувати вас жити в страху. Почніть розглядати їх як ознака сили. Джалаледдін Румі одного разу сказав: «Через рани в вас проникає світло». Ніщо не може бути ближче до істини. З страждання з’явилися найсильніші душі; найвпливовіші люди в цьому великому світі позначені шрамами. Подивіться на свої шрами як на гасло: «ТАК! Я ЗРОБИВ ЦЕ! Я вижив і у мене є шрами, щоб довести це! І тепер у мене є шанс стати ще більш сильним »

5. Кожна маленька битва – це крок вперед

У житті терпіння не дорівнює очікуванню; воно є здатність зберігати гарний настрій, наполегливо працюючи на ваші мрії. Тому, якщо ви збираєтеся пробувати, йдіть до кінця. Інакше, в старті немає ніякого сенсу. Це може означати втрату стабільності і комфорту на деякий час і, можливо, навіть вашого розуму. Можливо, вам доведеться не їсти те, що ви звикли, чи не спати стільки, скільки ви звикли, протягом багатьох тижнів поспіль.

  • Це може означати зміну вашої зони комфорту.
  • Це може означати жертвування відносинами і всім, що вам знайоме.
  • Це може означати появу насмішок.
  • Це може означати самотність …

Самотність, тим не менш, є подарунком, який робить багато речей можливими. Ви отримаєте простір, в якому потребуєте. Все інше – тест на вашу витримку, на те, наскільки ви дійсно хочете досягти мети. І якщо ви захочете цього, Ви зробите це незважаючи на невдачі і розбіжності. І кожен крок ви будете почувати себе краще, ніж ви можете уявити. Ви зрозумієте, що боротьба – не перешкода на шляху, це – шлях.

6. Негативна реакція інших людей – це не ваша проблема

Будьте впевнені, коли погане оточує вас. Посміхайтеся, коли інші спробують перемогти вас. Це – легкий спосіб підтримати свій інтерес. Коли інші люди будуть говорити про вас погано, продовжуйте бути собою. Ніколи не дозволяйте будь-чиїм розмов змінювати вас. Ви не можете приймати все занадто близько до серця, навіть якщо це здається особистим. Не думайте, що люди роблять щось заради вас. Вони роблять щось заради себе.

Перш за все, ніколи не міняються для того, щоб справити враження на кого-то, хто говорить, що ви не досить гарні. Міняйтеся, якщо це робить вас краще і веде вас до більш яскравого майбутнього.

Люди будуть говорити незалежно від того, що ви робите або як добре ви робите це. Хвилюйтеся про себе, а не про думку інших. Якщо ви вірите в щось, не бійтеся боротися за це. Велика сила прибуває з подолання неможливого.

7. Те, що повинно статися, станеться

Ви отримуєте силу, коли відмовляєтеся від криків і скарг, і починаєте посміхатися, і цінувати ваше життя. Є благословення, приховані в кожній боротьбі, з якою ви стикаєтеся, але ви повинні бути готові відкрити серце і розум, щоб побачити їх. Ви не можете змусити речі відбуватися. Ви можете тільки намагатися.

У певний момент ви повинні відпустити ситуацію і дозволити тому, що призначене, трапитися.

Любіть ваше життя, довіряйте інтуїції, ризикуйте, втрачайте і знаходите щастя, вивчайте через досвід. Це – довга поїздка. Ви повинні припинити хвилюватися, поміркувати над деякими питаннями і сумніватися в будь-який момент. Смійтеся, насолоджуйтеся кожним моментом свого життя. Ви можете не знати точно, куди ви мали намір піти, але ви в кінцевому рахунку прибудете туди, де ви повинні бути.

8. Просто продовжуйте рух

Не бійтеся розсердитися. Не бійтеся полюбити знову. Не дозволяйте тріщинах в своєму серці перетворюватися в рубці. Зрозумійте, що сила збільшується щодня. Зрозумійте, що хоробрість прекрасна.

Знайдіть у вашому серці те, що змушує інших посміхатися.

Пам’ятайте, що ви не маєте потребу в багатьох людях у своєму житті, тому не прагнете мати більше «друзів». Будьте сильні, коли буде важко. Пам’ятайте, що всесвіт завжди робить те, що є правильним.

Визнайте, коли ви будете неправі і беріть уроки з цього. Завжди озирайтеся назад, дивіться, чого ви домоглися і пишаєтеся собою. Не змінюється ні для кого, якщо ви не хочете. Робіть більше. Живіть простіше. І ніколи не припиняйте рух.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *