8 речей, які чоловіки просто обожнюють в жінках

Дівчата, ви, навіть не здогадуєтесь про половину з них, хоча частенько так робите!
Всі дівчата дуже різні. Хлопці люблять їх за якісь родзинки, несхожість на інших, за посмішку, сміх, проникливий погляд …

Привабливих рис – дуже багато і кожен шукає те, що йому миліше за все. Але є, на перший погляд, абсолютно звичайні речі, які обожнюють абсолютно всі хлопці без винятку. Причому, дівчата навіть не здогадуються про це! Тому, що якби знали – робили б так як можна частіше.

Отже, всі чоловіки люблять, коли дівчата роблять наступне:

1. Кладе голову хлопцеві на груди
Ви собі не уявляєте, милі дівчини, як ми це любимо: прийти з роботи після важкого робочого дня, прилягти на диван і відчути, як хтось рідний і близький кладе голову тобі на груди і обіймає.

Це незабутні відчуття! У такі моменти відчуваєш себе захисником і супергероєм, адже, дівчина спокійна і розслаблена – значить відчуває себе в безпеці біля нас.

2. Пише повідомлення першою
Хлопцям з самого дитинства буквально втовкмачують в голову, що вони повинні бути ініціаторами в стосунках, інакше – не чоловіки і т.д.

Немає проблем, ми з задоволенням це робимо, але є один момент: нерідко ми губимося в здогадах, чи не занадто напористі або нав’язливі.

Тому кидаємося з крайності в крайність: то засипаємо дівчину сотнями повідомлень, то не пишемо зовсім, щоб її не злякати.

Дорогі дівчата, хлопцям точно так же, як і вам, необхідно відчувати, що вони улюблені, що про них думають і згадують. Тому, якщо ви відправите свого хлопця вранці коротеньке повідомлення – це скрасить його день і не виключено, що стане прекрасною прелюдією до вечірнього побачення.

3. Каже, як цінує його
Не всі дівчата однакові: хтось більш ласкавий і ніжний, хтось – більш стриманий або ніяковіє. І в цьому немає нічого поганого. Адже, саме такими вас полюбили.

Просто пам’ятайте, якщо чоловік дуже старається і працює над відносинами (що і повинен робити кожен з нас), то розраховує все ж почути, що ви це помічаєте і цінуєте.

Повірте, жоден з нас ніколи не поскаржиться на те, що ви занадто часто його хвалите за це. Це той випадок, коли кашу маслом не зіпсуєш.

Вам може здатися, що хлопець і так розуміє, що ви його цінуєте: по щасливій усмішці, ніжним словами, ласкавим обіймам.

І ось тут помиляєтеся: практично всім нам потрібно, щоб ви це сказали вголос. Це надзвичайно приємно, так що не скупіться: повторюйте нам це, і як можна частіше.

4. «Грає» з його волоссям, коли хлопець – за кермом автомобіля
Звучить трохи по-дитячому і смішно? Згоден. Я теж так вважав, поки одного разу моя дівчина не почала робити це, коли ми їхали на вечірку. Це було … це було … ну дуже приємно!

Дівчата, якщо ви їдете з хлопцем поруч, на передньому сидінні (тому, що якщо на задньому – краще не відволікати від дороги), то потягніться до нього рукою і ніжно погладьте по потилиці, волоссю.

Він відразу ж почне посміхатися! Перевірте – спрацьовує завжди!

Одну примітку: мова тільки про одне русі, не захоплюйтеся – він все ж за кермом і повинен стежити за дорогою.

5. Хвалиться (в міру) своїм хлопцем в Facebook
У цьому питанні, звичайно, необхідно міру знати, тому що багато дівчат з цим передають куті меду і дуже сильно. Але, якщо хлопець вам щиро подобається, ви дійсно їм пишаєтеся і захоплюєтеся, то нічого страшного не станеться, коли ви виставите фото спільної вечері.

Але -коли повернетеся додому, а не в ресторані (тому, що він вам цього просто не дозволить).

Це буде знаком, що ви його поважаєте, цінуєте, вдячні і хочете поділитися своїм щастям з усім світом.

Повторюся: головне – не надто часто або пафосно, тому що отримаєте зворотний результат. Тоді в кращому випадку – ваш хлопець всього лише промовчить.

6. Слухає по-справжньому
Дівчата знають, як ніхто інший, що слухати – це не просто сидіти і кивати головою. Це зовсім не пасивне заняття, а дія, що вимагає зусиль і повної концентрації.

Іноді у хлопця відбувається щось важливе в житті, він задумав щось грандіозне і рухається до мети, переживає через роботу або не може ніяк прийняти важливе рішення, в такі моменти ви повинні не просто слухати його, а чути, розуміти, вникати.

І головне – він повинен це бачити і відчувати.

Тому не відволікайтеся і не дивіться краєм ока в телефон, скільки б смс-ок вам не приходило. Дивіться в очі і розмовляйте про те, що дуже важливо для нього в цю хвилину.

Йому важливо бути впевненим, що ви завжди на зв’язку, завжди підтримаєте і допоможете (навіть якщо він і не потребує допомоги або підтримки, тому що сам все вирішив). Йому важливо відчувати, що він не один.

7. Пише йому повідомлення, коли гуляє з подругами
Не будемо приховувати: є просто нестерпні хлопці, які ревнують своїх дівчат буквально до кожного ліхтарного стовпа і не дозволяє гуляти з друзями, особливо, коли в компанії будуть хлопці.

Всі ми чули такі жахливі історії і це дійсно нерозумно і огидно. Мова зараз про інше: нам необхідно відчувати себе в стосунках безпечно.

Так, ми довіряємо своїй дівчині і поважаємо її право на свободу, але, якщо ви напишіть нам кілька разів за вечір всього кілька теплих ніжних повідомлень – це буде здорово.

Дорогі дівчата, якщо ваш хлопець досить зрілий і самодостатній, що з легким серцем відпускає вас одну на вечірку, не забувайте писати йому хоч час від часу.

Так, вам буде весело і, не виключено, що зовсім не до повідомлень, але, повірте, йому це просто необхідно. Тільки уявіть, як він посміхнеться, прочитавши ваше послання.

Для нього це знак, що про нього пам’ятають і люблять, а значить, турбуватися. А ревнувати – немає причин.

8. Виявляє ніжність
Вам не обов’язково буквально накидатися на свого хлопця на публіці, але такі дрібниці, як взяти за руку і ніжно стиснути, обійняти легенько за плечі, коли стоїте разом в черзі до каси в супермаркеті, або як би ненароком зачепити плечем на вечірці. Та дрібниці нам дуже приємні.

Це допомагає відчути себе поряд з вами, відчувати, що нами пишаються.

Всі ці, на перший погляд, дрібниці мають дуже велике значення. Чоловікам, до речі, дуже легко зробити приємне. Не потрібно нічого вигадувати або викручуватись: просто погладити по потилиці, покласти голову на груди або нагадати, що ви його цінуєте.

Це саме так, дорогі дівчата. І якщо ми говоримо про це вголос – значить так і є. Ми дійсно хочемо, щоб ви були щасливі і дуже стараємося.

У когось виходить краще, у когось – так собі, а хтось – взагалі «двієчник». Але, любі наші, коли у нас виходить, скажіть про це, покажіть це, підкресліть це. Начебто дрібниця, а реально приємно.

Відносини – це вулиця з двостороннім рухом. Гарна новина полягає в тому, що чоловікові не потрібні букети квітів і романси під балконом, щоб зробити його щасливим.

Просто покладіть йому вранці в кишеню крихітну записку зі словами любові, щоб він знайшов її випадково в обід, або поцілуйте в щоку, коли дивитеся разом телевізор.

Все дуже просто. Просто любите нас і говорите, показуйте, а ми вже в боргу не залишимося!

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *