10 дуже чуттєвих занять, які вас ще більше зблизять без інтиму

Інтим – це ще не запорука щасливих і довгих відносин. Адже, взаємозв’язок між чоловіком і жінкою формується на більш високому рівні. Сімейні психологи виділили принаймні 10 занять, які пробудять у пари справжню чуттєвість. Роблячи це регулярно, вони стануть ближчими і улюбленими один для одного, прокинеться довіра, ніжність, захочеться більше піклуватися. Саме тому варто прислухатися до цих порад, адже, почати їх виконувати ніколи не пізно!

Діліться своїми страхами.

Розповідаючи один одному про свої страхи, ви станете ближчими. Ви покажете, що кожен з вас – проста людина зі своїми слабкостями. Ви станете доступнішими один одному.

Дивіться разом на зірки.

Прогуляйтеся під нічним небом, полежте в траві і поспостерігайте за зірками. Це нагадає вам, наскільки ми, люди, є нікчемними в цьому Всесвіті, а також допоможе вам цінувати те, що у вас є. Це дасть вам більш повну картину життя і зблизить вас.

Напишіть один одному листи.

Зберіть усі думки в своїй голові і викладіть їх на папері. Подумайте про те, чому ви любите свого партнера, за що його цінуєте і напишіть все це. Уявіть, що це ваша остання розмова і вам потрібно встигнути сказати йому все.

Будьте вдячні.

Подумайте про те, за що ви можете бути вдячні своєму партнерові. Це допоможе вам зосереджуватися на хорошому, що йде будь-яким відносинам тільки на користь.

Вивчайте мову кохання один одного.

Є 5 різних мов кохання. Зрозумійте, що потрібно кожному з вас. Може вашому партнерові важливі фізичні дотики або слова любові. З’ясуйте це, щоб кожен з вас відчував себе коханим.

Разом приготуйте вечерю.

Відкладіть телефони і насолоджуйтеся процесом створення страви! Смійтеся – це дуже важливо. Будьте терплячі, якщо щось не виходить. Важливий не результат, а процес.

Обіймайтеся.

У холодний сезон це дуже актуально. Може ви звикли, що тісні обійми обов’язково призводять до cеkсу, але навчитеся насолоджуватися цим без будь-яких подальших очікувань. Речовини, що виробляються в мозку від фізичних дотиків, послужать вам бонусом.

Робіть один одному масаж.

Причому будьте уважні, щоб не перевести це в cеkс. Просто допоможіть один одному розслабитися після важкого дня. Це відмінний спосіб навчитися довіряти один одному.

Разом приймайте душ.

Головне не перевести все в сеkс. Просто насолоджуйтеся компанією один одного, навчіться відчувати себе комфортно роздягненими в повсякденних справах, а не тільки в ліжку. Ви помітите, наскільки ближче станете, якщо не стрибнете відразу в ліжко.

Тримайтеся за руки.

Це просто, але дуже ефективно. Не забувайте триматися за руки, де б ви не були і скільки б років вже не жили разом. Ви не пошкодуєте.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *