Про те, як душа дитини вибирає маму

Душа вашої майбутнього дитини, хто вона? Що ми взагалі знаємо про душу? Чи впливає вона якось на своїх майбутніх батьків? Чи можуть майбутні батьки вибирати і приваблювати душу своєї майбутньої дитини? Чому фізично здорові пари бувають безплідними?

Відповіді на всі перераховані запитання є в Священних Ведичних Писаннях.

Як свідчить закон Карми, теперішнє є наслідком минулого і причиною майбутнього. Значить, від того, як ми розпорядилися плодами своєї минулої діяльності безпосередньо залежить і наше майбутнє. Це все відноситься і до душ, які готуються народитися на світ. Права вибору у душі майже немає, батьки їй дістаються по Кармі. Душа втілюється для того, щоб удосконалюватися і набути досвіду життя в наших різних матеріальних умовах. Пам’ять при народженні відбирається і все починається з чистого аркуша, малюк приходить в цей світ невинним, але з «багажем», отриманим в минулих життях. Все це необхідно для того, щоб у своєму новому житті він міг зробити вільний вибір. Отже, людина йде по життю, зустрічаючись з різними труднощами, набуваючи важливого досвіду і тим самим вдосконалюючись. Але необхідно знати одне – принцип існування на Землі – це любов. Любіть цей світ, і тоді він відповість вам тим же. Дуже добре, коли цю істину людині допомагають осягнути її батьки.

Душа, яка скоювала в минулому своєму втіленні мало добрих вчинків, може бути незрілою. Її доля – не запланована вагітність, з якою ще невідомо, як вчинять. Тут як пощастить.

У разі ж, якщо душа духовно розвивалася і була доброю, то вона може сама вибирати майбутніх тата і маму.

Душа має 3 енергії:

Сат – це вічність (безсмертя);

Чит – це знання (душа не може жити без пізнання);

Ананда – щастя (нескінченне). Свідомо чи ж несвідомо, але ми завжди прагнемо до щастя.

Сат Чит Ананда (санскрит).

Поки душа знаходиться поза тілом, то вона чітко знає, що хоче прийти в ту сім’ю, де їй нададуть всі умови для пізнання світу ,і в якій вона зможе бути щасливою. Якщо ж батьки поки що не можуть забезпечити їй таких умов, то вона влаштовує їм різні іспити на міцність. Наприклад, посилаючи зустрічі, де вони зможуть проявити співчуття, благодійність, турботу; надаючи необхідну інформацію для вивчення (про виховання дитини, про відносини в родині і т. д.).

Душа обов’язково прийде в сім’ю: в якій подружжя сприймє все, що відбувається, просять її прийти до них вже зараз, обіцяють любити і приймати дитину такою, якою вона буде, здійснюють аскези (наприклад, перестають труїти своє тіло нікотином і алкоголем), прощають образи, займаються благодійністю, несуть любов кожному, виявляють велику турботу про своїх батьків і про оточуючих людей. Відбудеться це навіть в тому випадку, якщо лікарі вже винесли свій остаточний вирок – безпліддя.

Чи можуть чоловік і жінка «отримати» більш розвинену, задушевну душу, ніж та, що вже витає над ними? Так, можуть! Але лише в тому випадку, якщо ця сімейна пара стала на шлях духовного розвитку. Для цього зовсім не достатньо лише вивчати священні писання, необхідно змінювати свій спосіб життя. Коли чоловік і жінка відчувають, що настав час підготовки до зачаття, то ними вибирається найсприятливіший час року, обов’язково усвідомлюються всі минулі гріхи (в яких неодмінно потрібно покаятися). І тоді до них може прийти світла особистість, геній і навіть напівбог.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *