Розмір вашого мізинця може дещо розповісти про вашу особистість

Руки – приголомшлива річ. З їх допомогою ми спілкуємося, будуємо відносини, готуємо їжу, аплодуємо … Але чи знаєте ви, що наші руки можуть багато розповісти про наш характер?

Наприклад, дуже важливі відомості можна дізнатися по довжині мізинця щодо безіменного пальця. Можливо, це здасться вам дивним, але це правда!

Подивіться на свій мізинець і визначте по картинці вище, до якого типу він відноситься: 1, 2 або 3.
А тепер читайте, що це означає:

Перший тип.

Якщо мізинець закінчується на рівні першої лінії безіменного пальця, це вказує на врівноважену особистість. У такої людини є схильність до порядку, миролюбства, вона інстинктивно уникає хаосу.

Її подобається, щоб всі речі лежали на своїх місцях, але при цьому вона не педант і перфекціоніст, від якого всім нудно. Що може її змусити нервувати, так це відсутність рівноваги в житті.

Людина з такою формою долоні емоційно, сексуально і інтелектуально збалансований. Її думки спокійні, рішення прораховані, думка формуються після вдумливого аналізу.

Вона все гарненько продумає, перш ніж сказати або зробити висновок. Її впевненість виходить з глибокого розуміння власної особистості, тому її складно похитнути.

Здоров’я:

У першого типу здорові селезінка і шлунок. Ризик – схильність до депресії, тому слід частіше спілкуватися з друзями!

Другий тип.

Якщо мізинець виступає трохи вище першої лінії безіменного пальця, то людина належить до того типу людей, які завжди віддають більше, ніж від них вимагається. Чи це професійна діяльність, чи особисте життя або романтичні відносини. Причому йде це від внутрішньої потреби, а не за чиєюсь вказівкою. Подібною щедрістю вони відрізняються від всіх.

Людині такого типу можна довірити будь-яку таємницю. Вона буде тактовно і обережно поводитися з отриманою інформацією.

Її складно похитнути на думці. Єдине, чого вона очікує від інших, – це справедливості. І хоча вона віддає любов і щедрість з власної волі, все-таки їй хочеться отримувати у відповідь щось подібне. Ні, вона не буде просити про це, але в глибині душі чекає.

Володар такої руки інстинктивно тягнеться до тих, хто розуміє його душу і приймає таким, яким він є, без умовностей.

Здоров’я:

Як і у першого типу, у другого здорові селезінка і шлунок. Але надмірна цілеспрямованість може привести до стресу, тому не забувайте відпочивати!

Третій тип.

На приналежність до цього типу вказує короткий мізинець, що не доходить до першої лінії безіменного пальця. Володар такої особливості руки – людина емоційна, чутлива і дуже сприйнятлива до болю, якщо його причиняють ті, кому вона довіряє найбільше.

Така людина завжди готова відставити свої справи, щоб прийти на допомогу іншому. Якщо вона когось впустила в серце і душу, то на все життя. Але коли її зраджують або вчиняють не так, як вона очікує, це заподіює її глибокий біль, тому що вона не готова до такого повороту.

З іншого боку, подібна чуттєвість дозволяє людині такого типу добре розуміти емоції інших людей, ставити себе на їх місце. Вона може щедро дарувати світу тепло своєї душі, і ці рідкісні якості притягують до неї тих, хто потребує людяності, уваги, турботи.

Здоров’я:

Є ризик травних розладів, тому стежте за харчуванням і пийте багато води.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *