Справжній чоловік, зустрівши свою жінку, сумніватися не буде

Велику частину життя ми проводимо в пошуку своєї ідеальної жінки, а коли знаходимо, то починаємо сумніватися. Ми не в змозі прийняти цей необхідний крок перед тим, як зможемо дійсно назвати її своєю.

Чи потрібно називати вашу подружку своєю дівчиною, говорити їй, що любите, з’їхатися з нею або називати її своєю дружиною – все це неминучі рішення, які вам доведеться прийняти. Нерішучість – це ваш ворог.  

Справжній чоловік не сумнівається, коли зустрічає свою свою жінку. Тому що:

1. Він розуміє, що йому дуже пощастило

Справжній чоловік – це досить досвідчений чоловік. У нього за плечима досить невдалих стосунків і досить зустрічей з “не тими” жінками, щоб зрозуміти, що він зустрів саме ту, яку шукав.

Він не буде коливатися, тому що знає, що виграв в лотерею, а який чоловік буде чекати, щоб «перевести в готівку» свій виграш?

Чому він повинен чекати, щоб розповісти їй, як багато вона значить для нього? Він не бачить в цьому ніякого сенсу.

Удача не триває вічно, він відчуває необхідність «зафіксувати» успіх, перш, ніж який-небудь інший чоловік з’явиться у нього на шляху.

На землі живе близько 7 млрд. людей і знайти серед них того, з ким вам хотілося б розділити ваше життя, дано не всім.

Так само як і блискавка не б’є в одне місце двічі, так і чоловік не хоче вступити в азартну гру і загинути в черговий раз.

2. Він досить зрілий, щоб зіткнутися з зобов’язаннями

Я не кажу про те, що він не боїться зобов’язань – немає, більшість людей цього бояться, мова про те, що незважаючи ні на що, він готовий піти на цей крок. Він готовий знаходити компромісні рішення, тому що впевнений, що його жінка гідна того.

Можливо, його і лякають зобов’язання, але бігти від них він не буде; він дивиться своїм страхам в обличчя – що і повинен робити чоловік. Крім того, він може бути більш, ніж готовий зв’язати себе зобов’язаннями, головне, щоб не було цих страшних думок.

Можливо, він більше нічого так сильно не хоче, як влаштуватися і любити свою жінку всім серцем.   Він може бути готовий присвятити всього себе і своє життя їй. Незалежно від того, чи боїться він зобов’язань, якщо він готовий присвятити себе своїй жінці, значить він справжній чоловік.

3. Він хоче, щоб вона зрозуміла, як прекрасна і як багато означає для нього

Більшість чоловіків, з якихось причин, вважають, що жінки розуміють, як багато вони для нас значать. На жаль, все з точністю до навпаки.

Якщо ваша жінка не віщунка, вам потрібно використовувати ваші слова і ваші дії. Ви повинні бути поруч, сказати їй про свою любов і показати, як вона важлива для вас.

Справжній чоловік розуміє це, і більш того, розуміє, як важливо для його партнерки знати, що вона кохана.

Ваша нерішучість говорить їй про вашу невпевненість.   Вона говорить про те, що незважаючи на те, що ви обіцяєте завжди бути поруч і любити її, в один прекрасний день можете залишити її.

Вам може здаватися, що ваша нерішучість непомітна, але насправді вона часто приносить неймовірний шкоду.

4. Він боїться втратити її

Вірно. Справжній чоловік боїться втратити жінку, яку любить і зовсім не боїться в цьому зізнатися.   Коли ви зустрічаєте свою ідеальну жінку, ви повинні боятися втратити її, оскільки це може стати вашою трагедією.

Вона стає вашим життям, і якби ви втратили її, ви втратили б самого себе – а точніше, втратили б людини, яким вона допомогла вам стати. Вона невід’ємна частина вас самого.

Справжній чоловік боїться за жінку, яку любить і приймає і визнає це.  Він дозволяє цьому страху вести його і допомогти усвідомити йому, як важлива для нього ця жінка.

Справжні чоловіки бояться – бояться більше, ніж інші.   Це не ознака слабкості, скоріше, ознака самосвідомості.

5. Він готовий кинути весь світ до її ніг, тому що вірить, що вона цього варта

Йому хочеться бути першим і єдиним хто покаже їй нові місця, дасть спробувати нові страви, вина довгої витримки і подарує пригоди. Він хоче бути першим, хто подарує їй багато нових вражень, тому що хоче стати так само її частиною, як вона стала його.

Він хоче, щоб в один прекрасний день вона озирнулася назад і згадала про всі ці дивовижні пригоди і щоб на її обличчі з’явилася усмішка. Йому хочеться, щоб вона посміхалася, щоб була щаслива, була задоволена собою, своїм життям, своїм життєвим досвідом і прийнятими рішеннями.

Рішення з ким ви збираєтеся провести решту життя, це безперечно найбільш важливе рішення, яке приймає кожна людина.

Справжній чоловік відмовляється бути причиною жалю жінки про те, що вона провела відведені для неї дні на цій планеті. Навпаки, він хоче стати причиною радості.

6. У нього немає ні найменшої причини сумніватися

Звичайно, ми завжди можемо придумати виправдання або навіть неймовірні сценарії, а часом і справжнє марення, тільки б не розбити нікому серце. Справжні чоловіки так не надходять, а от покидьки, так.

У справжнього чоловіка немає ні найменшої причини сумніватися і довго чекати, щоб сказати про свої почуття. Вона його ідеальна жінка. Якщо він хоче стати її ідеальним чоловіком, він прийме це рішення – і це буде першим кроком.

Найчастіше, люди вважають за краще бути сліпими, йдуть і розлучаються. Більшість відносин приречені на провал, оскільки вони між двома людьми нездатні працювати спільно.

Але коли ви знаходите потрібну людину, немає вагомих причин, щоб чинити опір. Ми можемо придумати купу відмовок, але це всього лише відмовки. Справжній чоловік чесний з самим собою. Коли він знає, що він знайшов ту, він робить її єдиною.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *