5 несподіваних речей, які крадуть вашу жіночу енергію

Ви здивуєтеся, але ці, здавалося б, дрібниці здатні якщо не увігнати вас в депресію, то зіпсувати настрій надовго.

ФотоIgor Ustynskyy/ Moment/Getty Images

Жінки – істоти досить чутливі, тому багато речей, на які чоловік, наприклад, може і не звернути увагу, сильно засмучують і вибивають представниць прекрасної статі з колії. І про яку сексуальність може йти мова, якщо вони знаходяться в постійному стресі і думають лише про те, як з усім цим впоратися. І, знаєте, це досить складно! Тут складено список того, що може звести вашу жіночу енергію нанівець.

Безлад в будинку

Безумовно, в нас природою закладено, що ми повинні бути берегинями вогнища, помічати положення кожної речі в просторі, запам’ятовувати де, як і що лежить, і взагалі забезпечувати затишок і комфорт усім домашнім. А ось розкидані речі, скупчення мотлоху і навіть натяк на бруд здатні надовго зіпсувати нам настрій і довести до стресу. Хоча чоловік, наприклад, може спокійно переступити через гору сміття, та ще й поруч покласти свої шкарпетки. Справедливості заради хочеться відзначити, що не всі чоловіки, звичайно, такі. Деякі ті ще педанти і теж засмучуються, якщо помітять, що річ лежить не на своєму місці, чашки розставлені не по порядку, та й пил пора б уже протерти.

Неспокійний сон

Щоб добре виглядати, нам, жінкам, необхідний здоровий тривалий сон. Навіть вчені підтвердили, що жінки повинні спати більше, ніж чоловіки. Але ось, на жаль, на відміну від представників сильної статі, які, ледь торкнувшись головою подушки, відразу відправляються в країну Морфея, ми спимо досить чутливо і підхоплюємося від кожного шороху. Тому не відпочиваємо як слід і прокидаємося злі, що не виспалися і з синцями під очима. Будеш тут, звичайно, сексуальною. Тому, щоб якомога довше залишатися привабливою і бажаною, просто влаштовуйте собі хоча б раз на тиждень день сну. Ось щоб ніхто (і ніщо) вас не відволікав! А чоловік, якщо що, і сам зможе чисту сорочку знайти або приготувати смачну каву.

ФотоIgor Ustynskyy/ Moment/Getty Images

Поганий інтим або його відсутність

Тут вже не посперечаєшся. Хоча в багатьох сімейних парах пристрасть з часом згасає, і виконання подружніх обов’язків часто займає від сили хвилин 5 і більше нагадує фізичні вправи, ніж заняття любов’ю, з цим миритися взагалі не можна. Жінці, щоб відчувати себе сексуальною, необхідні позитивні емоції. Тільки тоді вона буде щаслива, і, відповідно, всі домашні теж.

Постійне почуття провини

На жаль, в нашому світі так влаштовано, що жінками маніпулюють. Психологи пояснюють, що жінки і чоловіки реагують на звинувачення по-різному. Якщо представники сильної статі тут же почнуть відстоювати свою правоту, а то і кулаки пустять в хід, то жінки, як правило, відразу ж визнають себе винними (хоча, можливо, вони і ні до чого були зовсім), тут же намагаються все виправити, усунути недоліки і зробити так, щоб оточуючим було добре. В результаті їм дійсно добре, а ваша жіноча енергія страждає.

Нескінченне спілкування з подругами

Подруги, звичайно, дуже потрібні, і розмови з ними здатні зняти стрес і напруження, а також зарядити новими емоціями. Але лише в дозованій кількості! Ті ж психологи запевняють, що, якщо дама буде, скажімо, цілий день пліткувати, сидіти в соціальних мережах і витрачати дорогоцінний час на перемивання кісточок, в результаті відчує себе втомленою, виснаженою і емоційно спустошеною. Так, наче вона не балачками займалася, а як мінімум розвантажила кілька вагонів. Тому потрібно знати міру і займатися розмовами після того, як закінчили основні справи.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *