Слова і думки впливають на наше життя. Ось чому варто менше говорити

Коли у тебе в житті щось відбувається, спробуй одну пораду – не говори про це нікому, коли аж до болю свербить розповісти. Щось трапляється – збережи це в собі, тоді ти збережеш всередині себе силу і потенціал цієї події.

Так само, коли хтось намагається втягнути тебе в свої розповіді, зберігай спокій і стеж за своїми емоціями, не дозволяй їм керувати тобою і залучатися до чужих емоцій. Це помітять навіть оточуючі – в якому ореолі сили і загадковості ти почнеш перебувати, а насправді ти просто зберігаєш себе.

Слова і думки впливають на наше життя. ДНК сприймає людську мову!

Вчені прийшли до приголомшуючого висновку: ДНК сприймає людську мову. Її «вуха» прямо-таки пристосовані до уловлювання звукових коливань. Пушкін колись писав своїй дружині: «Не псуй душу читанням французьких романів». Наш сучасник хіба що посміхнеться цьому наказу генія, а даремно. Молекули спадковості отримують і акустичну, і світлову інформацію: мовчазне читання доходить до клітинних ядер по електромагнітних каналах. Один текст оздоровлює спадковість, а інший її травмує.

Молитовні слова пробуджують резервні можливості генетичного апарату. Прокляття руйнує хвильові програми, а значить, порушує нормальний розвиток організму.

П. Горяєв вважає, що за допомогою словесних думок-форм людина творить свій генетичний апарат. Наприклад, дитина, яка взяла від батьків певну програму, починає бешкетувати, лихословити. Тим самим, вона руйнує себе і своє середовище – як соціальне, так і психологічне. І котиться ця «снігова куля» з покоління в покоління.

Так що генетичному апарату зовсім небайдуже, про що ми думаємо, говоримо, які книги читаємо. Все карбується в хвильовому геномі, тобто хвильовій генетичній програмі, яка змінює в ту чи іншу сторону спадковість і програму кожної клітини. Так, слово може викликати рак, а може вилікувати людину. Причому ДНК не розбирає, спілкуєтеся ви з живою людиною або з героєм телевізійного серіалу.

Як слова і думки впливають на наше життя.

Чи замислювалися ви коли-небудь про те, що слова і думки впливають на наше життя?

Насправді, вони не просто впливають, вони формують нашу реальність! І від того, що ви говорите залежить, яке життя вам жити! Якщо ви бачили фільм про воду «Велика таємниця води», то напевно згадайте, що вода здатна сприймати, зберігати і передавати інформацію навіть таку тонку, як людська думка, емоція, не кажучи вже про слова. Під їх впливом змінюється вся структура води, її молекула, а так як ми самі складаємося з води, то відповідно людина може сама впливати словом і думкою на своє здоров’я і тіло. Давайте подивимося на найпоширеніші фрази в нашому житті, і як підсумок, що ми отримуємо. Тож почнемо!

Говорячи – «нічого собі!» – як ви думаєте, чи багато ви для себе отримаєте? Звичайно, ні! Відразу згадуйте, чи були у вас такі випадки, коли вам чогось не діставалося? Всім дісталося, а вам немає. Ця ситуація, відповідь всесвіту на фразу – «нічого собі!»

Згадайте, як часто ви говорите, – «я взагалі нічого не чую (не бачу, не відчуваю і т.д.) !!!» Як ви думаєте, що привернуть ці слова у ваше життя? – Звичайно хвороби очей, вух, носа.

Говорячи і думаючи – «Я товста» – ви отримуєте зайві кілограми.

Говорячи – «я худну» – ви купуєте хвороби і починаєте відчувати себе гірше, так як слово «худну», від слова «худ». Замініть цю фразу на – «Я струнка» – і тоді ця думкоформа почне позитивно впливати на вас.

Говорячи «У мене немає грошей», ви відповідно ніколи не будете в фінансовому достатку. Дуже допомагає залучати фінанси фраза – «До мене легко і часто приходять гроші!» І як тільки ви не будете перешкоджати своїми негативними думками процесу здійснення заявленого, так ви відразу відчуєте, як легко для вас відкриваються нові можливості приходу грошей в ваш гаманець!

Говорячи у відповідь на подяку – «на здоров’я!» – ви віддаєте своє здоров’я !!! Тим самим пропонуючи іншому – на, візьми моє здоров’я! Заміною цих слів є – якась приємна і душевна фраза. Коли говорять «дякую», відповідайте – «ВО БЛАГО».

Слова «У мене начебто нічого немає» – програмують на відсутність чого.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *