Біль, який тобі заподіяли, повернеться назад

Кожен, хто коли-небудь робив вам боляче або зраджував вас, одного разу зіткнеться з тим же самим. І це не карма.

Це правда людського життя. Ми всі страждаємо. Може дехто більше, ніж інші, і це здається несправедливим, але життя змусить кожного з нас помучитися, і в ті моменти, коли ми найменше очікуємо.

Тільки все здавалося прекрасним, як раптом щось пішло не так. А потім ще щось, і ще. І вас охоплює відчай, смуток і печаль.

Найскладніше в такі важкі моменти – це залишатися розсудливим і діяти раціонально.

Якщо причина в іншій людині, ми жадаємо помсти. Ми хочемо відплатити йому тією ж монетою і теж зробити боляче. Ми чекаємо, коли його наздожене розплата, коли життя саме з ним поквитається. А коли цього не відбувається, ми стаємо пригніченими. Немов все проти нас. Але це не так.

Життя таки розставить все по своїх місцях.

І одного разу, в найгірший момент, найгіршим способом, те, що ця людина зробила вам, повернеться до неї. Це простий факт про енергію. Ви отримуєте те, що вкладаєте в цей світ. Називайте це збігом, кармою, врешті-решт людина отримує те, що віддає. І одного разу ця людина отримає по заслузі – на роботі, в суспільстві, в сім’ї. І коли вона нарешті відчує себе такою безпорадною і зламаною, як змушувала відчувати інших, вона отримає свою відплату.

Знаєте, в чому буде різниця між вами і нею? Особистісний ріст. Поганіе люди завдають іншим шкоду, тому що вони ніколи не вчаться на власному досвіді. А ви виростете, поки вони будуть страждати від такого ж болю, який заподіяли вам. Вони не знатимуть, як з ним впоратися. І вони будуть ламатися, поки ви будете збирати себе по шматочках і відроджуватися з попелу.

Тому не хвилюйтеся.

Не думайте, що ті, хто зробили вам боляче, ніколи не зазнають подібного. Не вірте, що Всесвіт налаштований проти вас, а комусь грає на руку.

Просто вчіться на тому досвіді, який дає вам життя. Переживайте біль, плачте, беріть з цього гарне, а потім піднімайтеся, прощайтеся з тими, хто зробив вам боляче з усвідомленням, що одного разу вони випробують те ж саме.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *