Єврейська мудрість про кожний знак Зодіаку

Євреї, як і багато древніх народів залишили свій гороскоп. Всім відомі самобутній і щирий гумор цього народу і ще більше яскрава мудрість.

Так і знаки Зодіаку у них самобутні і «прямо в точку». Ось моя подруга народилася в місяць Адар – і все наче з неї списали. Дуже лаконічний, як і їхні жарти, цей гороскоп сповнений справжньої єврейської мудрості. Кожному знаку Зодіаку, до яких ми звикли, відповідає певний місяць. Для того, щоб знайти опис себе і своїх друзів – просто знайдіть знак зодіаку і прочитайте який саме єврейський місяць йому відповідає.

Овен – місяць Нісан.

Народжені під знаком Овна люди – сміливі, рішучі, сильні, мають свої погляди, прогресивні і одночасно агресивні, войовничі, впевнені. Встаючи в боротьбу, вони зроблять все, щоб бути переможцями, першими наносять удар і вбивають свого ворога. Історично місяць Нісан знаменує собою вихід євреїв з Єгипту, початок переходу від внутрішнього рабства до позбавлення від гріховності, від фізичної залежності – до свободи.

Телець – місяць Іяр.

Місяцю Іяр, за єврейським Зодіаком, відповідає знак Зодіаку Телець (на івриті – Шор, тобто, бик, віл). Слово «шор» в івриті означає доросла самостійна тварина. Бик і віл – це крок до самостійності, прояву індивідуальної сутності.

Близнюки – місяць Сіван.

Близнюки – інтелектуали, які бажають все знати, тому що для них знання – це сила, і чим більше інформації отримано сьогодні, тим простіше буде зробити вибір в майбутньому. Їм важко бути відданими одній справі, у них часто змінюється настрій, як вітер, змінює силу і напрям. Тому Близнюки, відповідно до єврейського Зодіаку, кожен день можуть бути різними.

Рак – місяць Таммуз.

Згідно єврейському Зодіаку, Раки більше потребують турботи, любові, відданості, ніж люди інших знаків. Крім того, вони повинні докласти всіх зусиль для того, щоб не думати про минуле, відійти від тієї ситуації, яка турбує, і дивитися вперед, залишивши позаду болючі спогади і душевні рани. Для них це єдиний спосіб знайти щастя і любов. Раки за єврейським гороскопом – “хранителі домашнього вогнища”. Їх гасло «Мій будинок – моя фортеця». Вони дуже прив’язані до сім’ї і дому, люблять історію і астрономію, все, що нагадує про минуле.

Лев – місяць Ав.

Це п’ятий місяць єврейського календаря. Згідно єврейському Зодіаку, Лев отримує свою енергію прямо від Сонця, і це єдиний знак, що знаходиться під його впливом. Тому Леви вважають, що весь світ обертається навколо них. Будучи впевнені в своїх силах і можливостях, вони проектують цю впевненість на весь світ. Вони хочуть, щоб їх поважали, і якщо це не так, вони починають мститися. Як царі вони можуть бути гордими і вишуканими. Вони не такі, як усі. Вони – Леви!

Слабке місце у Левів за єврейським Зодіаком – це серце, вони схильні до серцево-судинних захворювань. Леви нелегко надають довіру, але коли це відбувається, порадників і партнерів підбирають мудро. Однак вони мають намір покладатися повністю на себе, практично ніколи не просять про допомогу, тому що не вважають, що вона їм потрібна. Але якщо і попросять, не слухають порад. Колеги і друзі – не помічники Леву і не рівні йому. Леви, природжені лідери, люблять організовувати всіх навколо себе, навіть коли їх про це ніхто не просить. Можна зустріти Левів в політиці, в системі освіти і на високих постах в бізнесі. Вони завжди шукають те, чим можна управляти.

Діва – місяць Елул.

Особливість Дів – їх постійна гонитва за порядком і ідеальністю. Ніщо так не заважає Діві, як безлад. Їх робочі столи, будинки і машини – це приклади ефективності та акуратності. У Діви для всього є своє місце. Діви надійні і відповідальні, для них виконати завдання – справа честі. Діви за єврейським Зодіаком вважають, що фізичний світ вимагає досконалого порядку, підтримувати який їх спеціально послали на Землю. З їх схильністю до акуратності і чіткості Дів часто можна зустріти серед редакторів, бухгалтерів і хірургів. Як правило, від них частіше почуєш критику по дрібницях. Не те щоб вони ставили завдання завдати болю іншим; просто помилки і недоліки зачіпають їх почуття порядку, і вони кидаються затикати щілину, чим швидше, тим краще.

Терези – місяць Тішрей.

Терези, за єврейським зодіакок, борються за рівновагу і єдність у взаєминах і в своєму оточенні, вони зазвичай знаходяться в заплутаному стані. Міркують про справи, ретельно зважуючи кожен аспект проблеми, в спробах досягти рівноваги. Терези завжди бачать дві сторони спору, і обидві здаються їм однаково чесними. Вони бояться зробити помилку або неправильний вибір. Терези товариські, доброзичливі, відкриті, теплі, співчувають чужим проблемам і спонукають інших довіряти їм. Турбота про інших – ось, що стоїть на першому місці у Терезів.

Скорпіон – місяць Хешван.

Скорпіони не люблять змін. Вони бажають контролювати своє життя і життя близьких. Втратити контроль – їх найбільше побоювання. Для максималістів Скорпіонів любов – це все. І якщо відчувають, що їхні почуття без взаємності, любов перетворюється в ненависть. Скорпіонам нелегко пробачити або забути. Типовий Скорпіон не знайде собі місця, поки не помститься тому, хто зрадив його. Згідно єврейському Зодіаку, Скорпіони – чудові бізнесмени. Вони люблять гроші, тому що гроші дають їм контроль і владу. Вони чудові лікарі, фізіологи, астрологи і фінансисти. Володіють хорошими окультними здібностями та інтуїцією. Вони сильні містики і мають великий потенціал духовного розвитку. Ті, що вибирають «невірний шлях», можуть стати смертельно небезпечними і безжальними.

Стрілець – місяць Кіслев.

Людина, народжена під знаком Стрільця – оптиміст з пелюшок. Йому все подобається, все приводиться в порядок в найкращому вигляді. Такі люди розуміють, що самі можуть вирішити будь-яке завдання і зроблять для цього максимум. Найчастіше Стрільці надмірно оптимістичні, мають схильність до перебільшення, іронії, азартних ігор, безпечності. Вони вроджені філософи, вчителі, коханці, посередники, друзі. Згідно єврейському Зодіаку, вони люблять подорожувати, люблять свободу і великі простори, захоплюються дослідженнями в світовому масштабі, пізнанням інших культур і релігій. Вони з великим задоволенням діляться цими знаннями з будь-ким, хто зацікавиться.

Козеріг – місяць Тевет.

Козеріг – земний знак, дуже добре пов’язаний з матеріальним світом. Його внутрішня енергія відноситься до стихії води. Цим пояснюється бажання Козерогів бути корисними, допомагати і піклуватися. Народжені в цьому місяці відчувають потребу в матеріальному достатку і дуже переживають про завтрашній день. Вони довіряють тільки своїм органам чуттів, затрудняючись сприйняти все, що виходить за межі видимого і відчутного. Козероги за єврейським Зодіаком чудові сім’янини, піклуються про будинок.

Найчастіше вони нерелігійні, не вірять в Бога, тому що знаходяться під сильним контролем матеріальної частини світу. Люди, що народилися в місяці Тевет, надійні, відповідальні, турботливі, ощадливі, пунктуальні, адже час – це гроші. З Козерогів виходять відмінні підприємці, бухгалтери, інженери, адвокати та представники інших професій, що вимагають дисципліни.

Водолій – місяць Шват.

Місяць Шват, за єврейським Зодіаком, відповідає знаку Водолій, який належить до стихії повітря. Водолії по натурі бунтарі, тому що їх найчастіше турбує особисте життя, його унікальність і індивідуальність. Вони використовують всю свою силу волі, щоб зламати старі кордони. Минуле для Водолія лише швидкоплинне, від якого вони намагаються позбутися, щоб знайти щось нове і невідоме. Водолії за єврейським Зодіаком стають чудовими вченими, хакерами, соціальними працівниками. Вони досягають успіху в справах, пов’язаних з чимось революційним. Водолії унікальні. Вони виділяються з натовпу і не залишаються непоміченими.

Подаючи великі надії вже в дитячому віці, в зрілості вони – ідеалісти, які своїми незвичайними уявленнями намагаються змінити світ. Вони дбають за добробут всього людства і знаходять шляхи вирішення світових проблем. Найвища перепона, яку їм потрібно подолати – їх власне «я». Водолії виявляють винятковий і унікальний вплив на історію людства, вони можуть взяти все під контроль, обмежити і приборкати своє его, бути милосердними і стриманими, жити дуже скромно і просто.

Риби – місяць Адар.

Люди знаку Риб, за єврейським Зодіаком, благополучні в будь-якій справі, в прибутку і багатстві, добробуті, шлюбі … Вони особливо чутливі і вразливі, мають хорошу інтуїцію в порівнянні з іншими знаками. Серйозні у всьому, чи це їхня думка або захоплення. Багато Риб наділені талантами математиків, вчених, фізиків (наприклад, Альберт Ейнштейн народився під знаком Риб). Символ знака Риб за єврейським Зодіакам – це дві риби, що пливуть в протилежних напрямках, одна за течією, а інша проти течії.

Люди знаку Риб зазвичай дуже спокійні. Вони вбирають проблеми інших, як губки. З цієї причини мають схильність до повноти, їх організм легко засвоює воду. Фізика, хімія, філософія і психологія – друга натура Риб. Вони вміють розуміти, поступатися і прощати, підтримувати без заздрості, не бути палкими, віддавати і любити – те, до чого всім необхідно прагнути.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *