Гороскоп на тиждень 20 – 26 листопада 2023

Актуальний гороскоп на цей тиждень має особливий прогноз для представників різних знаків Зодіаку. Дізнайтеся, що чекає саме вас у період з 20 листопада до 26 листопада 2023 року!

ОВЕН

Доведеться розриватися між роботою та численними обов’язками. Але, можливо, ви вже до цього звикли? Налагоджуйте контакти. 

ТЕЛЕЦЬ

Відео дня

Найкращий час для пошуку віддаленої зайнятості – це дасть більше свободи та натхнення. Поїздки на цьому тижні будуть вдалими. 

БЛИЗНЮКИ

В особистому житті не варто очікувати істотних змін — все буде дуже стабільним і передбачуваним. Закохані відчуватимуть напруженість. 

РАК

Щоб реалізувати свій потенціал, шукайте однодумців, які підтримають вас у будь-яких починаннях. Увімкніть свою чарівність. 

ЛЕВ

Для всіх заходів професійного та фінансового плану – найкращий час. Можна розраховувати на підвищення на посаді із збільшенням окладу.

ДІВА

Гарний час для укладання офіційних союзів, підбиття підсумків співробітництва та постановки нових цілей. 

ТЕРЕЗИ

Тиждень сприятливий для того, щоб закладати правильні стосунки з колегами, керівником, ставити маленьку мету та домагатися її.

СКОРПІОН

Сприятливий тиждень, пов’язаний із новими починаннями. Сміливо дивіться у майбутнє та будуйте грандіозні плани, не забуваючи про відпочинок.

СТРІЛЕЦЬ

Саме протягом цього тижня можна почати накопичувати і відкладати гроші на річ, що дійсно стоїть. Перегляньте прайси на вашу працю.

КОЗОРІГ

Яскраво заявляйте про себе, робіть те, що довго відкладали. Ви побачите дорогу до нових перспектив. Зверніть увагу на сигнали тіла.

ВОДОЛІЙ

Займіть споглядальну позицію, відстежуйте свої внутрішні відчуття та все, що відбувається навколо вас. Відкладіть масштабні справи.

РИБИ

Прекрасний тиждень для того, щоб розпланувати подорожі та подумати про нове навчання. Проводьте час у своє задоволення і радійте життю.

Джерело: ТСН

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *