Екстрасенсорні здібності знаків Зодіаку

Одні знаки Зодіаку мають виражені екстрасенсорні здібності, а у інших ментальна сила прихована до особливого життєвого моменту. Визначити свій магічний талант можна за допомогою гороскопу.

Овен

Всі Овни володіють потужним енергетичним полем. Природна стихія Вогню заряджає представників цього Знака своєю магнетичною енергією, яка втілюється в умінні інтуїтивно відчувати недоброзичливців і «спалювати» спрямований негативний вплив.

Овнам не страшні більшість псування і пристріту: ваш природний захист не так просто подолати. Вся міць вашої сили розкривається після 30 років, тому якщо ви поки не відчуваєте впевненості, то просто дайте собі час.

Телець

Земна стихія здатна обдарувати Тельців здатністю до цілительства і травництва. При народженні кожного Тельця в його життя входить улюблене дерево або квітка: вони так чи інакше присутні і знаходяться біля представника цього сузір’я протягом усього життєвого шляху.

Через цей символ проявляються натхнення і природні здібності: якщо ви захочете розкрити їх в повній мірі, то в першу чергу необхідно серйозно вивчити властивості, походження і енергетику вашого улюбленої рослини.

Близнюки

Повітряним Близнюкам від народження дається здатність бачити віщі сни. Якщо в дитинстві Близнюки ще не усвідомлюють свою силу та сприймають особливе знання як гру, то в свідомому віці цей талант, на жаль, часто заривається в землю.

Часта поява почуття дежавю говорить про те, що ваш талант намагається вибратися з підсвідомості на явний рівень. Розкрити в собі цю силу можна за допомогою практики усвідомлених сновидінь.

Рак

Від природи чутливі Раки мають здатність до яснобачення. Цим талантом виправдовується і зайва вразливість, і часто надмірна замкнутість. Тонке відчуття навколишнього світу «налаштовує» Рака на більш глобальні питання, ніж побутові проблеми і життєві перепони.

Здатність передбачати майбутнє може досить легко розкритися в карткових розкладах, хіромантії або медитаціях. Астрологи радять всім Ракам спробувати різні способи і зупинитися на тому, який сподобається найбільше.

Лев

Вогненні Леви часто обдаровані здатністю впливати на оточуючих людей і обставини в свою користь. Несвідомо вловлюючи настрій потрібної людини і натискаючи на «таємні кнопки» її підсвідомості, Лев може отримати потрібне йому без особливих зусиль.

Леви можуть розкрити свій талант і домогтися небачених успіхів в області гіпнозу, парапсихології і психології. Розуміння природних механізмів і причинно-наслідкового зв’язку вчинків в кармічному масштабі може подарувати вам унікальну можливість впливати на навколишній світ, робити його кращим.

Діва

Діви володіють вкрай могутньою інтуїцією і силою слова. На відміну від інших знаків Зодіаку, Діви найчастіше ясно усвідомлюють свою здатність впливати на хід подій за допомогою виражених вголос намірів. Саме тому більшість Дів ненавидять брехні і нещирості, практично ніколи не дозволяють собі говорити неправду.

Діви можуть значно розвинути свої здібності до словесної екстрасенсорики за допомогою читання змов і практики візуалізації. Приклавши досить праці, ви зможете домогтися успіху за короткий термін.

Терези

Повітряна стихія Терезів нерідко наділяє своїх представників здатністю вкладати своє натхнення і щирі побажання в звичайні речі, перетворюючи їх в могутні амулети і талісмани.

Однак оскільки Терези, як і Близнюки, – двоїстий символ, то сила наміру може виражатися як в позитивному, так і в негативному ключі. Недобрі побажання, адресовані ворогові Терезів, можуть украй швидко досягти мети. Щоб приборкати свій талант, ви можете використовувати розслаблюючі медитації.

Скорпіон

Скорпіони мають дивну здатність як магнітом притягувати до себе увагу оточуючих людей. На енергетичному рівні це пояснюється талантом до любовної магії. Серед практиків рідко зустрічається людина, яка пересилить приворот, зроблений Скорпіоном.

Розвинути свій магічний талант і направити його в добре русло вам допоможе пізнання медитативної практики залучення любові.

Стрілець

Стрільцям стихія Вогню подарувала дивовижну можливість легко забувати образи і перемикатися на інші потоки свідомості. В енергетичному плані це проявляється у високій здатності до захисту: ви можете захищати своєю енергетикою не тільки себе, але і всю свою родину. Одна ваша присутність може полегшити горе і біль, допомогти знайти вихід зі складної ситуації і притягнути удачу.

Багато Стрільці до зрілого віку можуть навіть не підозрювати, що саме на їх енергії тримається сімейне древо. Щоб посилити і розвинути свій талант, вам можна використовувати практики наповнення і гармонізації енергополя.

Козеріг

Козероги найчастіше приходять в це життя з певним кармічним завданням і втілюють його протягом усього шляху. Таке усвідомлене існування дозволяє Козерогам з ходу визначати брехню і бачити справжню суть людини.

Ви можете успішно розвинути свій талант в області психології, практикуючи мантри або рунічне мистецтво. Ваша любов до істини і проникливість допоможуть вам без праці відрізнити потрібний напрямок і досягти успіху в ньому.

Водолій

З усіх повітряних Знаків Зодіаку Водолії найбільш здатні до словесної магії: вміння мислити нестандартно і творчо робить позитивний вплив на здатність виконувати бажане як у своєму житті, так і для інших людей.

Разом з тим повітряні Водолії все життя прагнуть до внутрішньої і зовнішньої свободи, тому не вміють намертво вчепитися в наданий Долею шанс. Ви можете розвинути свій талант за допомогою вивчення медитативних практик і арт-терапії.

Риби

Риби з народження наділені здатністю впливати на фінансові потоки. Водна стихія допомагає представникам цього Знака без зусиль знаходити джерела прибутку і відчувати найменший обман в матеріальній сфері.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *