Можливо, вам доводиться чекати, тому що Бог хоче, щоб ви зрозуміли: життя не йде за чітким планом

Не бійтеся відмовлятися від минулого і непотрібного, щоб отримати в нагороду щось краще.

Цілком можливо, що ви не досягли всього того, що запланували для себе до цього етапу життя. Але не потрібно турбуватися. Так відбувається тому, що Бог підносить вам урок: не потрібно жити очікуваннями. Позбавтеся від тимчасових рамок.

Якщо у вас немає другої половинки, то це тому, що Бог допомагає вам зрозуміти справжнє кохання. Це ваше ставлення до друзів, сім’ї і близьких. Це пристрасть, якій ви віддаєтеся під час спільного проведення часу з цими людьми, з роботою і в момент відпочинку.

Можливо, Бог хоче навчити вас жити без підтримки, щоб ви могли розкрити свій потенціал і приділити час подорожам. У вас є час для дослідження внутрішніх глибин своєї душі і свідомості. Можливо, любовна прихильність – це не те, що вам підходить. Тому що вам все ще потрібно навчитися жити самостійно, перш ніж брати на себе відповідальність за іншу людину.

Можливо, подібні уроки повторюються вже не один раз, тому що вам потрібно навчитися тримати голову вище і не опускати руки в момент невдач. Вам ще належить зрозуміти, як можна змиритися з розчаруваннями і докладати зусиль до того, щоб не розчаровуватися знову.

Можливо, Бог допомагає вам не зациклюватися лише на своїх цілях. Щоб ви не перебільшували серйозність і важливість певних речей. Можливо, ви втрачаєте з поля зору найпростіші, але не менш важливі події. Але ж вони могли б наповнити ваше життя ще більшою радістю. Прийміть той факт, що життя не нескінченне і потрібно вміти цінувати те, що у вас є зараз.

Можливо, ви ще не досягли бажаного вже зараз, тому що ви ще не навчилися смирення і вмінню відпускати. Не бійтеся відмовлятися від минулого і непотрібного, щоб отримати в нагороду щось краще.

Можливо, ви занадто залежні від порядку і часу, які гальмують ваш розвиток. Вам варто зрозуміти, що зайвий контроль так само шкідливий, як і сумбурна життя.

А може бути і так, що Бог відкладає щось для того, щоб ви краще усвідомили важливість вкладеної праці. Щоб ви цінували те, що отримаєте в подальшому. Можливо, йому хочеться, щоб ви залишалися вдячною людиною, яка вміє правильно приймати те, що дарує йому доля.

Можливо, Бог хоче, щоб ви отримали час для розширення свого світогляду. Щоб ви зустріли нових людей, щоб вас відвідали нові ідеї та мрії, які раніше здавалися недосяжними. Можливо, нинішня робота – це не те, що вам потрібно. І що ви лише обмежуєте себе певними обставинами, хоча могли б змінити це.

Можливо, Бог просто хоче, щоб ви любили себе і світ в цілому, тому що життя ніколи не буде ідеальним. І не потрібно чекати чогось лише в надії на те, що щось змінить це правило.

Можливо, Бог підносить вам урок терпіння. Вам підвладне далеко не все в цьому житті. Але ви можете досягти бажаного за допомогою терпіння. Тому що все інше знаходиться лише у владі одного – у владі Всевишнього.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *