Ось 10 речей, які потрібні тобі більше, ніж чоловік

Суспільство, як і раніше надає великого значення заміжжю, так що досить легко відчути себе невдахою, якщо ти ніяк не можеш знайти собі чоловіка. І хоча це прекрасно, якщо тобі все-таки це вдалося, але насправді немає нічого страшного в тому, якщо ти взагалі ніколи його не знайдеш, поки у тебе є ось, що.

Ось 10 речей, які потрібні тобі більше, ніж чоловік:

1. Справжні друзі.
Важлива не кількість друзів, а їх якість. Навіть найбільш незалежним людям потрібен один або двоє друзів, на яких вони можуть покластися в будь-який час і в будь-якому випадку. Якщо у тебе є такі люди, то твій сімейний стан не має значення.

2. Улюблена робота.
Життя занадто коротке, щоб витрачати його на страждання. Гроші – важливі, але якщо ти ненавидиш свою роботу, ти не будеш щаслива, навіть якщо у тебе буде чоловік. У тебе має бути робота, на яку ти хочеш йти.

3. Самодостатність.
Багато чого стає легше, коли у тебе є хтось поруч, але немає нічого більш надихаючого, ніж усвідомлення, що ти з усім можеш впоратися сама. Самодостатність приходить з часом, але як тільки ти її знайдеш, ти більше не зможеш залежати від іншої людини. Будуть у тебе стосунки чи ні, твоя самодостатність допоможе тобі до кінця твоїх днів.

4. Фінансова незалежність.
Це особливе почуття задоволення, коли ти знаєш, що можеш заплатити за все, що хочеш. І це життєво важливий фактор.

5. Захоплення і хобі.
Навіть якщо ти любиш свою роботу, переконайся, що і все інше, що ти робиш, приносить тобі задоволення. Кожному потрібен час від часу відпочивати від усього, і у тебе повинен бути для цього свій спосіб – якийсь вид спорту, рукоділля, подорожі.

Мати те, що тобі дійсно подобається в житті – це набагато важливіше, ніж бути заміжньою.

6. Сильне почуття власної гідності.
Коли ти точно знаєш, чого варта, ти ніколи не погодишся на менше. Потрібно багато часу і зусиль, щоб зрозуміти, наскільки ти повинна цінувати себе.

Але якщо ти не зробиш цього, то одного разу прокинешся і зрозумієш, як багато часу і зусиль витратила на неправильних людей і неправильні речі. Почуття власної гідності – це гарантія того, що і в житті, і в любові, ти отримуєш тільки те, що хочеш і повинна.

7. Щось, що мотивує тебе.
Те, що змушує тебе бути краще. Це може бути робота, спорт, соціальне життя, а може особистий розвиток. Часом мотивацію важко знайти, але це потрібно зробити, щоб не застрявати на одному місці.

8. Організований догляд за собою.
Не потрібно бути фітнес-гуру або сидіти на одних зелених коктейлях, щоб стежити за собою. У тебе є тільки одне тіло, і ти зобов’язана собі створити такий спосіб життя, щоб воно функціонувало кращим чином. Будь здорова і щаслива.

9. Відчуття щастя, яке не залежить від твого сімейного статусу.
Одні люди люблять бути в відносинах, інші завжди б жили одні. Але одна справа – визнавати, що тобі краще у відносинах, а інша – коли весь твій емоційний стан залежить від наявності іншої людини.

Коли ти можеш знайти безліч інших джерел щастя і задоволення в житті, тоді заміжжя – лише приємний бонус до всього цього.

10. Справжня любов до себе.
Останнє, що тобі потрібно – це виходити заміж тільки тому, що тобі не вистачає любові в житті. Справжнісінька любов, яка існує – це та, яка повинна бути у нас до себе, незалежно від того, чи отримуємо ми її ще звідкись.

Це були 10 Речей, які потрібні тобі більше, ніж чоловік. А ви згодні з цим, напишіть в коментарях!

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *