Улюблене слово кожного знака Зодіаку і що воно означає

Улюблене слово кожного знака Зодіаку і що воно означає. У цих словах вся суть кожного Зодіаку!

Овен – «кращий»

Якщо Терези скажуть вам, що всі рівні і не буває кращих і гірших, то Овнам якраз навпаки подобається, коли їх називають кращими. Овен любить змагатися і бути першим у всьому. Чому улюблене слово Овна «кращий»? Тому що кожен раз, коли він ходить куди-небудь, намагається згадати це слово – «Це найкращий ресторан у місті!» «Друзі, це найкраща піца, спробуйте!» «У мене найкращий хлопець / найкраща дівчина!» Якщо хочете постійно радувати свого Овна, називайте його частіше кращим або кращою.

Лев – «неповторний»

Овну подобається, коли він кращий в порівнянні з іншими, а ось якщо почати порівнювати Лева з ким-небудь, то він прийде в лють! Так люблять робити Діви, вони аналізують Лева з минулими коханцями і говорять прямо – «Ось ти в цьому краще тих моїх попередніх, користь від тебе очевидна!» Адже, Лев – унікальний і неповторний! Йому важливо бути винятковим в очах коханої людини. Лев любить справляти враження на людей і чекає овацій і поклонінь, захоплених поглядів. Скажіть Леву, що він неповторний і не порівнюйте його ні з ким!

Діва – «правильний»

Для Діви важливо бути правильної у всьому, Діви дотримуються правил і не порушують соціальних норм. Такі ось конформісти, які не перейдуть дорогу на червоне світло світлофора. Вони будуть терпляче чекати поки не загориться зелений, навіть якщо немає машин.Діві- чоловікові важливо знати, що він живе правильно, що всі його дії розумні, а головне раціональні.

Діви все планують заздалегідь, щоб уникнути помилок, яких, зазвичай, панічно бояться здійснювати. Діви дівчата пишаються своєю правильністю – вони відмінниці, розумниці і хороші господині.

Телець – “надійний”Телець дуже любить надійність і ризикувати п

одібно Овна в надії бути кращим завжди і у всьому, не буде. Тельцю важлива стабільність і впевненість у завтрашньому дні, він хоче себе матеріально забезпечити. Сам він теж дуже надійна людина і постійний, на його обіцянки можна покластися, він хороший друг, вчасно прийде на допомогу, допоможе практичною порадою та ніколи не зрадить. Хваліть Тельців за їх надійність!

Терези – “чарівний”

Чарівний – синонім слова прекрасний! Як же Терези люблять бачити прекрасне в усьому! Красива картина, приємна дівчина, чарівний хлопець! А що це за чарівні квіти на підвіконні? Ах, як чудово було сказано! Терезам подобається коли їм кажуть, що вони граціозні, ними потрібно захоплюватися як твором мистецтва! Дивіться на захід у моря разом і помічайте кожну мить як прекрасне! Чоловіків Терезів слід похвалити за їх романтичність і вміння бути джентльменами.

Козерог – “статусний”

“Статусний” – це улюблене слово Козерога. Козеріг подивиться на машину людини і швидко оцінить його матеріальне становище, так він вважає, що люди будуть його вважати значним в разі якщо він перерахує всі свої “медалі”. Йому важливі дипломи, нагороди та професійне визнання. Козеріг через досягнення підтверджує свою статусність. Статус визначає вагу людини в соціумі, Козерогу важливо відчувати себе «Особистістю», що робить щось значуще.

Скажіть Козерогам, що вони незамінні працівники, відмінні годувальники, віддані друзі! А головне завжди давайте їм зрозуміти, що те, чим вони займаються є важливим і цінним. Козеріг ставить роботу на 1-е місце і чекає визнання своїх заслуг у цій галузі.

Стрілець – “авторитетний”Авторитет дає повноваження давати

поради, до яких будуть прислухатися люди, а Стрільці – майстри направляти інших на шлях істинний. Стрілець прагне бути авторитетною персоною, причому це не заради влади, а заради поваги в суспільстві. Стрілець любить, коли його поважають і з ним радяться з будь-яких питань. Сам же Стрілець завжди намагається розвиватися і розширювати кругозір щоб мати право виховувати людей в морально-етичному плані. Стрілець вчиться у відомих людей і сприймає інформацію з авторитетних джерел. Тому покажіть свою повагу до Стрільця через прийняття його думок і переконань.

Скорпіон – “потужний”

“Потужний” – це улюблене слово Скорпіонів. Швидкий, інтенсивний, безстрашний, він нічого не любить робити наполовину. Скорпіон віддає себе без залишку справі і відповідно його енергійні дії викликають потужну реакцію в оточуючих.

У Скорпіона великий запас життєвих сил, він може раптово кинути те, до чого йшов кілька років і піти зовсім в іншу сторону, тому що так велить серце. Він незалежний від стереотипів суспільства, йому все одно що про нього скажуть інші, Скорпіон впевнений в собі і норовливі. За ним хочеться слідувати.

Скорпіон любить справляти найбільше враження на людей і оцінює дії людей або як «потужні» або взагалі ніякі.

Рак – “безпечний”

Рак має велику інтуїції на небезпечні ситуації, за ще його часто називають боягузливим і недовірливим. Насправді інтуїція йому допомагає у вирішенні багатьох питань, і, до речі, Рак часто відчуває обман і намагається не здійснювати операції, в яких він програє.

У загоні туристів відомого «перевалу Дятлова», єдиним, хто вижив виявився Юрій Юдін, Рак по зодіаку, за день до трагедії він відчув себе погано і поїхав додому. Його інтуїція правильно відчула майбутню біду.Рак любить безпеку.

Так що дійсно порадувати Рака можна гарантією того, що з ним і його дітьми, батьками нічого не трапиться. «Безпечний» слово підходить для нього більше за інших знаків.

Риби – “казковий”

“Казковий” – це улюблене слово Риб. У Риб багата уява, вони живуть в незвичайному світі, в світі де чудеса реальні, а мрії збуваються легко.

Риби – знак творчості і натхнення, Нептун – управитель Риб, планета вищої безумовної любові, це символ Безодні, звідки черпається все прекрасне і казкове. Казковий світ існує не тільки в тонкому світі, його можна створити і в нашому, матеріальному світі.

Який світ собі створите в голові, такий і буде в реальності, тільки потрібно не забувати переставляти ноги і діяти заради здійснення всього задуманого в реальності. Адже, колись ми теж не могли повірити в те, що літаки можуть літати, а залізо – плавати по воді. Так що казкове своє життя зробити цілком реально, якщо сильно захотіти і повірити.

Водолій – “оригінальний”

Водолії люблять виділятися і бути не схожими на інших, вони діють нестандартно і в будь-якій справі проявляють креативність. Причому це у них виходить легко і природно, тому що Водолій розуміє, що все геніальне просто.

Якщо ви не можете виплутатися зі складної проблеми, зверніться до Водолія, він запропонує простий і оригінальний вихід, який вам і в голову не приходив.

Водолій – це та людина, яка бачить відкриту кватирку, коли Ви б’єтеся як муха об скло. Навіщо шукати складні рішення проблем? Все насправді простіше, ніж здається, а ми любимо самі все ускладнювати. Тому слово “оригінальний” законно належить Водоліям.

Близнюки – “цікавий”

“Цікавий” – це улюблене слово Близнюків.
Ох як цікаво! – так захоплено, зазвичай, реагують Близнюки на нову інформацію. Близнюки допитливі і завжди готові дізнаватися нове, вони відкриті до знань і найбільше бояться нудьги, рутини.

Спілкуючись з людьми, Близнюки намагаються бути для кожного максимально цікавими, тому з ними буває легко і в задоволення вести бесіду.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *