10 видів чоловічої брехні (і що він насправді від вас приховує)

Ніщо не ранить так боляче, як брехня. Так навіщо ж чоловіки це роблять?

Чому чоловіки брешуть у відносинах?
По суті, чоловіки брешуть, тому що вважають, що таким чином можуть захистити своїх жінок (і себе в тому числі).

Дуже часто чоловіки використовують брехню, коли хочуть зберегти свій ідеалізований образ в очах жінки. Як би парадоксально це не звучало, але ваш чоловік обманює вас, тому що любить і не хоче робити вам боляче.

Бажання захистити себе може також змусити його збрехати. Якщо чоловік обманює, значить він розуміє, що правда може зруйнувати ваші відносини.

На жаль, якою б не була брехня, нам все одно завжди боляче і прикро, коли вона стає явною.

Топ-10 видів чоловічої брехні і їх значення

1. Чоловіки брешуть про те, що затримуються на роботі
Ви в стосунках вже 1-2 роки, і здебільшого його робочий графік досить передбачуваний. Потім, ні з того ні з сього, його графік змінюється.

Йому дійсно потрібно працювати допізна по четвергах і п’ятницях або рано вранці в суботу?

Можете вважати, що він став «трудоголіком», але правда в тому, що, швидше за все, він працює над тим, щоб задовольнити в ліжку іншу жінку.

2. Вони брешуть про свої телефони
У деяких чоловіків є два телефони для цілком раціональних цілей: один особистий і один робочий.

Один телефон він може спокійно давати вам в руки і дозволяти перевіряти всі дзвінки та повідомлення. Що ж щодо другого? Ні в якому разі.

3. Чоловіки брешуть про своїх подруг
Немає нічого поганого в тому, що ваш хлопець / наречений / чоловік періодично спілкується з доброю знайомою зі школи або університету.

Але якщо така «дружба» раптово стає надто таємною, то вам варто насторожитися.

Згідно з дослідженням 2017 року, 53,5% осіб, які зрадили своїм партнерам, зізналися, що зробили це з близьким другом / подругою.

Якщо ваша інтуїція підказує вам, що ця дружба може бути чимось більшим, то не бійтеся задавати йому навідні запитання про історію їхнього спілкування.

4. Вони брешуть про свої мотиви
Якщо чоловік говорить «я зовсім не намагаюся залізти тобі під спідницю», то він безумовно хоче зворотного.

Якщо чоловік «просто хоче з вами поспілкуватися», то він запросить вас на каву або ж на обід. Але якщо він приходить до вас в гості вечорами, переважно по четвергах, п’ятницях і суботах, то, швидше за все, в його планах не тільки розмови.

5. Чоловіки брешуть про свої наміри
Навіть коли чоловіки роблять вигляд, що зовсім не думають про сеkс, будьте впевнені – вони думають.

Коли чоловік знайомиться з жінкою, то в першу чергу він думає про те, щоб опинитися з нею в ліжку. Ваші інші якості і переваги, які пов’язані з близькістю, вступають в гру трохи пізніше.

Якщо ви хочете дізнатися справжні наміри чоловіка, то з серйозним виглядом скажіть йому, що не хочете займатися любов’ю до шлюбу. Після цього простежте за тим, вичерпається його інтерес до вас або ж навпаки зросте.

Якщо протягом наступних 3-4 тижнів він буде все рідше вам писати і телефонувати, то з ним все зрозуміло.Чоловіки брешуть про свої знайомства
Можливо, це прозвучить нерозумно, але жінки трапляються на цю вудку. Наприклад, чоловікові постійно дзвонить якась дивна жінка, і коли його про це запитують, то він відповідає щось на кшталт «я навіть не знаю, хто це».

6. Вони брешуть про свою зайнятість
Давайте уявимо таку ситуацію: ви знайомитеся з чоловіком, і він запевняє вас в тому, що хоче проводити час тільки з вами, навіть якщо він при цьому зустрічається ще з трьома або чотирма жінками.

В один прекрасний день в його голову може закрастися думка «Я ж граю з її емоціями. Мені потрібно перестати її обманювати ». Але йому не вистачає сміливості, щоб у всьому вам чесно зізнатися.

Так що ж він робить? Він віддаляється і стає недоступним. Він сподівається, що таким чином він поступово зникне з вашого життя, і йому не доведеться нічого.

8. Чоловіки брешуть про свої серйозні наміри
Більшість чоловіків в перші роки відносин вже знають, чи стануть вони робити пропозицію своїй дівчині або ж ні

Чоловік може відтягувати момент з пропозицією, тому що у нього на даний момент немає фінансової стабільності або ж він вважає, що може знайти варіант трохи краще.

9. Вони брешуть про те, що підуть від іншої жінки заради вас
Дуже малоймовірно, що чоловік піде від своєї дружини заради іншої жінки.

Озирніться, навколо справді чимало жінок, чиї серця були розбиті відносинами з невільними чоловіками, які змусили їх повірити в те, що одного разу вони кинуть дружин заради них.

10. Чоловіки брешуть про те, що люблять вас
Чоловіки прекрасно знають, що найшвидший шлях до того, щоб завоювати жінку – це сказати їй «Ти мені не байдужа, малятко … Я люблю тебе». Це немов психологічний афродизіак для більшості жінок.

Ось вам ще один спосіб, який допоможе вам відрізнити щирого хлопця від брехуна. Чоловік, який по-справжньому любить, не стане визнаватися вам в коханні безпосередньо до або під час сеkсу з вами. Він буде говорити це в найнесподіваніші моменти, просто для того, щоб ви знали.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *