14 психологічних фактів про кохання, які науково доведені і працюють

1. Люди з хорошим почуттям гумору, зазвичай, найрозумніші, виховані і чесні. Це справжня причина, чому і чоловіки, і жінки прив’язуються до людей, які можуть їх розсмішити незважаючи на труднощі.

2. Сміх – це натуральний еліксир щастя. Він викликає прилив гормонів щастя в мозок, допомагає зняти стрес, зняти напруження м’язів, знизити тривожність і страх. У пар, які разом сміються, зазвичай, більш здорові відносини і навіть краще загальне здоров’я завдяки високому рівню окситоцину.

3. Люди, які не займаються спортом і не стежать за своєю зовнішністю, майже завжди відштовхують людей, а не приваблюють (мова йде не про красенів і красунь, а про те, що люди взагалі повинні стежити за собою).

4. Обійми – один з кращих натуральних антидепресантів. Коли двоє людей обнімаються, в мозку виробляється гормон окситоцин, який допомагає полегшити мігрень і заспокоїтися принаймні години на 4.

5. Найбільша вірогідність розставання у людей в перші 3-5 місяців відносин.

6. Жінок більше приваблюють чоловіки з більш низьким голосом.

7. Виділяти час, щоб бути один з одним один-на-один хоча б невеликий період часу – доведено створює більш глибокий зв’язок. Ніяких телефонів, ніяких гаджетів, особливо коли ви лягаєте спати. Використовуйте цей час тільки для вас двох. Навіть якщо це 20 хвилин, навіть якщо ви просто будете сидіти в тиші.

8. Надзвичайно важливо мати друзів. Люди з друзями вважаються більш привабливими і бажаними.

9. Один з найбільших тривожних сигналів у відносинах – це нездатність двох людей просто мовчки посидіти поруч певну кількість часу. Вам повинно бути комфортно мовчати.

10. Інтим вимагає багато практики. З роками він стає кращим, але для цього потрібно старатися. Важливо займатися ним, навіть коли вам не особливо хочеться: це створює більш глибокий зв’язок з партнером і допомагає вивчати один одного поза зоною комфорту.

11. Називати людиню по імені, коли ви говорите йому комплімент, – на 70% краще і результативніше. Люди краще відчувають, що їх помічають, коли чують своє ім’я.

12. Сарказм може створити, а може і зруйнувати відносини.

13. Кращі відносини у вашому житті будуть з людьми, які приймають зміни, невдачі і прогрес, не намагаючись все контролювати.

14. Мова тіла не бреше. Наприклад, як стоять ноги і в який бік вони показують – хороший показник, хто кому цікавий, особливо у великій групі людей.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *