ТЕСТ НА ХАРАКТЕР: ДІЗНАЙТЕСЯ ПРО СВОЇ ПРИХОВАНІ ПСИХОЛОГІЧНІ ПРОБЛЕМИ І ЯК ЇХ ВИРІШИТИ

Тест на характер, який ми пропонуємо сьогодні пройти, допоможе дізнатися ваші приховані психологічні проблеми і підкаже, як їх вирішити

Тест-візуалізація працює на підсвідомості досліджуваного, розроблено психологами спеціально для максимально точного вивчення своїх клієнтів. Вам належить поглянути на зображення і відповісти на питання — що першим ви на ньому побачили?

Якщо першим ви побачили самотнього чоловіка зліва, ймовірно ви схильні влаштовувати з будь-якої проблеми кінець світу. Вам не дано побачити позитивні моменти в ситуаціях, можливо, це пов’язано з тим, що ви не схильні брати на себе відповідальність за свої помилки. Необхідно навчитися дивитися на абсолютно різні речі під будь-яким кутом, з різних позицій. І пам’ятати, успішні люди, тому й успішні, що вчаться на своїх помилках.

Якщо першою вам кинулася в очі парочка справа, це говорить про те, що на підсвідомому рівні вас турбує стан речей з батьками або з вашою другою половиною. Можливо, що серйозних проблем і немає, але ваш внутрішній дискомфорт дає про себе знати. Довіртеся своїй мудрості, слухайте свій внутрішній голос, обговоріть з рідними свої недомовки.

Якщо вам кинулася в очі композиція в цілому, у вигляді обличчя диявола, ймовірно ви подавили в собі якісь страхи, які зараз заважають вам насолоджуватися життям в повній мірі. Ви відчуваєте себе не у своїй тарілці, роблячи якісь звичні речі і при цьому щось свербить і не дозволяє отримати повне задоволення від того, що відбувається. Побачити обличчя диявола — не є погано. Розібравшись у всіх складних перипетіях своєї особистості, ви якісно поліпшете своє життя.

Якщо першим ви побачили янгола по центру, це говорить про те, що ви відчуваєте несвідомий страх перед невдачею. Ви свідомо уникаєте будь-яких гострих кутів і ситуацій, які можуть вас зачепити з негативної сторони або вплинути на вас. Крила янгола символізують, у даному випадку захист. Але він уявний. Не вирішуючи проблему, а тікаючи від неї, ви ніколи не станете по-справжньому щасливим. Можливо, що така поведінка криється через випадок, який стався з вами в дитинстві.

Якщо ви побачили першими близнюків, це говорить про якусь подвійність вашої підсвідомості. Ви відчуваєте сумніви і змішані почуття щодо чогось. Ви не особливо про це замислюєтеся і просто живете у звичайному ритмі. Але у вашій підсвідомості все ніби в підвішеному стані, щось невирішене заважає вашому внутрішньому комфорту. Зосередьтеся, подумайте, що є незавершеного і невирішеного, що, можливо, варто доробити до кінця.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *