Виберіть сонце, яке подобається найбільше: напрочуд точний психологічний тест

Цей тест по картинках допоможе вам подивитися на себе з дещо іншого боку.

На думку психологів, наші улюблені форми та обриси можуть багато чого розповісти про наші приховані риси характеру – саме так працює тест із психології малюнка. Подивіться на картинку і виберіть сонце, яке здається вам найпривабливішим – подивіться, що говорить про вас цей короткий психологічний тест. 

Тест за картинками – виберіть одне сонце

  • Сонце №1

Ваша особлива риса характеру – ви завжди на позитиві та шукаєте шляхи самовдосконалення. Вас нелегко збентежити, і ви маєте намір завжди стояти на своєму. Ваша склянка безумовно “наполовину повна”.

Такий підхід до життя робить вас не тільки витривалим, а й чудовим другом, здатним підтримати близького в будь-якій ситуації. Також ви дуже відкриті, але іноді тримаєте себе в руках, щоб не образити інших. Це дає вам змогу відсіювати людей, які вас оточують, і в результаті у вас залишається лише кілька по-справжньому хороших друзів.

  • Сонце №2

Дійсно важливими для вас є дві речі – особистий простір і повага з боку однолітків і близьких. Ви – скоріше інтроверт, ніж екстраверт, не відсторонюєтеся від інших людей, а просто більш стримані.

Ви цінуєте такі прості й хороші риси, як чесність і доброта, і завжди готові прийти на допомогу своїм друзям. Тому вам слід остерігатися людей, які використовують вас у своїх корисливих цілях. Завжди довіряйте своєму шостому почуттю – воно виведе вас із подібних ситуацій.

  • Сонце №3

Якщо ваш вибір припав на сонце під номером 3, то ви розумні, дуже допитливі й сміливі, коли справа стосується нових пригод і знань. 

Також ви дуже чесні й прозорі, неупереджені й намагаєтеся не затуманювати свої судження. Ви – природжений лідер і провідник для інших. Люди значною мірою покладаються на ваше почуття добра і зла та цінують вашу думку.

  • Сонце №4

Відмітна риса вашої особистості – нескінченна енергія і невгамовність. 

Вас розриває сотня ідей одночасно. Ви завжди готові вирішувати нові завдання і відчуваєте справжній захват від можливості спробувати щось нове.

Ви випромінюєте любов до життя, яке намагаєтеся прожити на повну котушку. І це робить вас людиною з великими життєвими цілями, головне – не відволікатися на сторонні речі.

  • Сонце №5

Ви маєте неабияку здатність і бажання допомагати іншим у вирішенні їхніх проблем. Ви любите простягати руку допомоги нужденним, і іноді може здатися, що у вас комплекс героя – адже хто ще може врятувати цей світ, як не ви?

Водночас ви – промінь світла і натхнення в житті інших людей. Дуже розумна людина, але не завжди ділитеся своїми думками з іншими.

  • Сонце №6

Люди, які обирають сонце під номером 6, як правило, радісні, веселі та вміють насолоджуватися кожною дрібницею в житті. Будь-яка перешкода на вашому шляху сприймається як ще один привід дізнатися щось нове.

Ви не ухиляєтеся від конструктивної критики і завжди зберігаєте сердечне і веселе ставлення до оточуючих. Люди сприймають вас як людину, що заслуговує на довіру, і як людину, що володіє великими лідерськими якостями.

  • Сонце №7 

Вас легко надихають нові цілі, і ви докладаєте багато зусиль для їх досягнення, але зазвичай таких цілей у вас буває надто багато – життя не вистачить, щоб здійснити їх усі. Тож, якщо ви хочете, щоб ваші головні мрії здійснилися, то потрібно визначити, які з них є для вас найважливішими.

Інші люди вбачають у вас енергійну та наполегливу людину, яка не знає, коли потрібно зупинитися. Разом з тим, ви справляєте позитивний вплив на оточуючих.

  • Сонце №8 

Якщо ви вибрали сонце №8, то ви – надзвичайно терпляча людина. Вашому терпінню можна позаздрити, ви не тримаєте образ і вас нелегко образити. Як особистість, ви неймовірно зрілі, любите все обмірковувати й уникати помилок.

Для вас важливі любов та інші почуття, але вони, як правило, відходять на другий план порівняно з вашим раціональним розумом та інтелектом.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *