Яким лаком ви фарбуєте нігті: міні-тест на характер

Червоний чи нюдовий, білий чи чорний? Чи, може, ви любите фіолетовий лак? Цей тест розповість про вас дещо нове.

Починаючи з 3000 року до нашої ери, коли стародавні китайці поєднали бджолиний віск, яєчний білок, желатин і рослинні барвники, лак для нігтів став ознакою класу й багатства. Звичайно, в ті часи було не так багато варіантів кольорів, як сьогодні, зате тепер можна експериментувати з сотнями відтінків і слідувати будь-яким модним тенденціям. Але практично у кожної жінки є улюблений лак для нігтів, який може бути і не в тренді, але зуміє розповісти дещо цікаве про її характер. Що говорить про вас лак, який ви носите – дивіться нижче тест на особистість і характер.

Якому лаку для нігтів ви віддаєте перевагу – психологічний тест 

Виберіть відтінок, який ви носите на нігтях найчастіше:

  • Нюдовий/коричневий лак 

Дівчата, які віддають перевагу нюдовому, бежевому або коричневому відтінкам лаку, як правило, стабільні. Коричневий колір і його численні відтінки створюють відчуття надійності, і тим, кому подобається коричневий або нюдовий колір, надають перевагу саме цьому, а не яскравим матеріальним речам. Вони щирі й розуміють, як важливо говорити правду, вміють зберігати холоднокровність, спокій і зібраність. Якщо ви любите подібні відтінки, то, найімовірніше, вам властива природна послідовність у виборі.

  • Рожевий лак

Дівчата, які люблять носити рожевий лак, – милі та стильні. Оскільки існує багато відтінків рожевого, то є можливість змінювати те, що вони хотіли б донести до оточуючих. Світлі рожеві відтінки говорять про елегантність і стиль, а більш яскраві – про веселощі. Для багатьох рожевий дає відчуття безпеки і символізує щастя. Якщо ви носите будь-які відтінки рожевого, значить, вам подобається отримувати максимум задоволення.

  • Синій/пурпурний лак

Любителі синіх відтінків – чутливі люди, які завжди думають про інших. Вони люблять створювати гармонію між ситуаціями і стабільність для своїх близьких. Синій колір уособлює терпіння і надійність, а фіолетовий асоціюється з королівською владою, індивідуалізмом і фантастичною інтуїцією. Якщо вам подобається фіолетовий, значить, ви артистичні та креативні. Хоча синій і фіолетовий мають свої відмінності, у них є і спільні цінності – унікальність і віра в відданість.

  • Червоний/помаранчевий лак

Червоні та помаранчеві кольори дуже схожі. Обидва кольори оживляють вечірку і є природженими лідерами. У той час як любителі червоного кольору несуть у собі силу, енергію, амбіції та пристрасть, любителі помаранчевого мають смак до гламуру і схильність до драматизму. Люди, яким подобається будь-який із цих кольорів, рішучі та пишаються своєю роботою. Вони не приховують своїх почуттів (хороших чи поганих), але й не тримають довго образи. Люблять жити моментом і часто стають соціальними “метеликами”, коли опиняються в колективі. Якщо любитель червоного або помаранчевого лаку запросить вас на вечірку, то вона може виявитися найкращою у вашому житті!

  • Жовтий/зелений лак

Жовтий і зелений кольори об’єднує одне – зростання. Свобода і сонячне світло, що асоціюються з жовтим кольором, у поєднанні зі спокоєм і оновленням, що асоціюються із зеленим, викликають щире відчуття щастя. Любителі зелених і жовтих лаків знають, що про них думають люди, але не дозволяють цьому впливати на них. Вони також прагнуть до сталості в усьому, що роблять, і не проти поділитися з оточуючими своїм особистим досвідом. Якщо ви любите ці кольори, то ваша спонтанність і швидкість мислення іноді допомагають врятувати становище.

  • Білий лак

Кому не подобається простота білого кольору? Хоча у більшості білий колір асоціюється з чистотою і невинністю, він також може вказувати на логіку і незалежність. Ті, хто віддає перевагу білому кольору, організовані та мають добре продуманий, вишуканий смак. У них завищені очікування, і вони не завжди добре справляються з розчаруванням. Проте їм властива здатність демонструвати почуття контролю в більшості ситуацій. Познайомившись з любителем білого лаку ближче, люди починають цінувати мудрість цієї людини.

  • Чорний лак

І, нарешті, класичний чорний колір. Іноді він асоціюється з таємничістю й обережністю, але насправді чорний колір викликає відчуття сили і влади. Багато людей, які носять чорний лак, не є інтровертами, але все ж з обережністю ставляться до того, з ким діляться подробицями свого життя. Вони артистичні та креативні, але вважають за краще проявляти це нетрадиційними способами. І ще дуже добре висловлюють свої думки і не мають труднощів із самоконтролем.

Цей тест призначений виключно для розважальних цілей і не має під собою наукового підґрунтя.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *