Результат збігається в 99 випадках з 100: тест по картинках на стосунки

Цей тест на стосунки для двох допоможе зрозуміти, як ви чи ваш партнер ставитесь до любові.

Психологи кажуть, що весільна сукня – це не просто наряд, а “дзвіночок”, який допоможе визначити, як дівчина поводиться з партнером і як вона ставиться до самих стосунків. Можна вчинити ще хитріше – попросити партнера вибрати сукню і дізнатися результат – тест по картинках розповість правду.

Психологічний тест на стосунки по картинках з весільною сукнею

Даний тест можна вважати не тільки “рентгеном” людини, здатним показати всю суть її ставлення до любові і партнеру – подібна діагностика – це тест на самотність (по картинках можна зрозуміти, наскільки випробуваний схильний до неї). Вибирайте плаття і читайте розшифровку:

  • Перше плаття

Цей наряд вибирають віддані, але різнобічні особистості. У них можуть бути різні партнери – такі люди не бояться вступати у стосунки, так як завжди впевнені в своєму виборі. Вони раді, коли любов приходить, і не сильно засмучуються, якщо доведеться розлучитися. На ризик теж можуть піти – сильне почуття мотивує до цього.

  • Друге плаття

У людей, яким сподобалося друге плаття, бурхливий темперамент, високий рівень лібідо і приваблива енергетика. Це пристрасні натури, які вміють дарувати любов і обожнювання. Вони не бояться пробувати що-небудь нове – людей, тип відносин, сімейний уклад. Їх оптимізм настільки сильний, що поруч “злетить” на крилах любові майже кожна людина – хіба що, крім переконаних песимістів.

  • Третє плаття

Елегантність і надійність – ось, що характеризує людей, які обирають третій за рахунком образ. Вони шанують традиції, поважають канони, ніколи не зраджують і не йдуть з сім’ї. На них можна покластися, їм можна довіряти – такі люди завжди зрозуміють, підтримають і втішать. Вони думають головою, а не серцем, тому здатні вести себе стабільно в будь-яких обставинах. Будинок і клятва, дана партнеру, для них – найважливіше.

  • Четверте плаття

Така людина сильна і впевнена в собі, вона притягує, як магнітом, всіх оточуючих. Від неї “заряджаються” хорошим настроєм і вірою в краще – саме тому може здатися, що особистість в сукні четвертого типу не схильна до вірності. Однак, це не так – якщо ця людина вибирає собі партнера, то це назовсім, тому що вона вважає за краще тримати поруч з собою тільки найліпше.

  • П’яте плаття

Природна краса душі і тіла, а також важливість традицій, смирення і терпіння – ось, що проповідує людина, що вибирає п’яте плаття. Вона скромна і тиха, але вірна і розумна – ніколи не буде суперечити партнеру заради свого его. У відносинах здатна вирішити будь-які складнощі навіть на шкоду собі – особистість в такій сукні вірить, що заради любові можна піти на все.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *