Мрійник чи реаліст: тест по дереву розповість про ваш характер

Швидкий тест за улюбленим деревом розповість, чи є ви приземленою або мрійливою людиною.

Наш характер проявляється в різних дрібницях і незначних виборах. Навіть те, які дерева нам подобаються, може багато розповісти про нас. Пропонуємо пройти швидкий і кумедний психологічний тест, для якого потрібно вибрати одне дерево з трьох запропонованих на картинці. Робіть вибір швидко і не замислюючись. Потім читайте, про що говорить зроблений вами вибір.

Дерево номер 1

Якщо ви вибрали дерево 1, то, найімовірніше, ви амбітний мрійник. Ви маєте власне бачення майбутнього і наполегливо працюєте заради його досягнення.

Тест за деревом визначає вас як людину, яка постійно прагне більшого. Для вас дуже важливе особистісне зростання, просування кар’єрними сходами і покращення стосунків. Ви самокритичні й суворі до себе. У житті намагаєтеся досягти балансу між амбіціями і релаксом.

Дерево номер 2

Якщо ви вибрали дерево на другому фото, то ви, найімовірніше, задоволений реаліст. Ви цінуєте простоту і знаходите радість у дрібницях. Це не означає, що ви позбавлені амбіцій. Однак ви ставите спокій і задоволення понад усе інше.

Тест особистості визначає вас як людину, яка не женеться за великими перемогами і першістю. Ви не з тих людей, хто стане надовго затримуватися на роботі або постійно займатися саморозвитком коштом особистого часу. Також ви не робите трагедію з нездійснених планів, а швидко придумаєте собі інше заняття.

Ви розумієте, що щастя не в досягненні більшого, а в умінні бути вдячним за те, що в тебе вже є.

Дерево номер 3

Якщо вам подобається дерево на третій картинці, то ви збалансований оптиміст. У вас є здорова частка і амбіцій, і приземленості.

Тест на характер визначає вас як людину, яка прагне більшого, але не ціною свого спокою та особистого часу. Приміром, ви скоріше відмовитеся від підвищення на посаді, якщо нова робота вимагає значно більших зусиль і часу. У вас є цілі та мрії, але ви також цінуєте комфорт і вмієте задовольнятися маленькими досягненнями.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *