Виберіть свою улюблену сумку: тест на особистість

Ваша улюблена сумочка може розповісти, інтроверт ви чи екстраверт, невротик чи поступлива людина – виберіть її на картинці та пройдіть тест.

Сумка – незамінний і модний аксесуар. Сумочки, як костюми або взуття, бувають різних форм і розмірів і миттєво прикрашають образ – чи то повсякденна прогулянка з друзями, чи то побачення, чи то робота. Те, якій сумочці ви віддаєте перевагу, може багато чого розповісти про ваші домінуючі риси характеру. Наприклад, не всі беруть із собою на вечірку модний клатч – декому подобається сумка-портфель. Так само інші віддають перевагу невеликому рюкзаку, а не сумці-торбі для повсякденного використання. Пройдіть цей тест за картинками і дізнайтеся, що ваша сумочка говорить про вас.

Виберіть свою улюблену сумку – особистісний тест

  • Сумка-торба

Це один із найпоширеніших видів сумок. Сумка-торба проста, зручна в носінні і може поєднуватися практично з будь-яким вбранням. 

Сумки-торби означають сильну і домінуючу особистість. Якщо ви любите носити таку, то у вас тверді погляди на життя, і вас нелегко переконати. У вас є своя думка і ви будете висловлювати її вголос, не боячись осуду з боку. Також ви амбітні, ініціативні, орієнтовані на досягнення цілей і йдете до своєї мрії. За своєю природою практичні, тому й віддаєте перевагу сумкам-торбам – у них зручно носити речі.

  • Сумка-портфель

Сумка-портфель має відділення і застібки, вона важча за сумку-торбу і використовується здебільшого для перенесення книг і папок. 

Якщо ви віддаєте перевагу такому портфелю, це свідчить про те, що ви організована і дисциплінована людина. Ви любите наводити порядок в офісі, вдома і в житті. Можете здатися консервативним, але ви просто дотримуєтеся традиційних поглядів. Не нав’язуєте іншим свої ідеї, але любите впливати на людей. І ще ви амбітні та наполегливо працюєте для досягнення своїх цілей.

  • Рюкзак

Рюкзаки такі ж практичні, як і сумки-торби, але вони більш місткі, що говорить про більш волелюбну натуру. 

Ви цінуєте комфорт і любите рюкзаки за їхню зручність. Однак, на відміну від любителів сумок-торб, ви схильні до ризику й авантюризму. Ви також незалежні та надійні, любите жити без правил і завжди перебуваєте в русі. Рюкзак постійно перебуває з вами – він, можна сказати, вже частина вас.

  • Сумочка-клатч

Як випливає з назви, клатч “затискають” руками. У нього немає ручок або ремінців, і він зазвичай невеликого розміру. 

Сумка-клатч символізує стиль і високий рівень. Ви – любителька вечірок, обожнюєте спілкуватися, вбиратися і веселитися. Ваша товариська натура поступається тільки вашій веселій персоні, яка здатна скрасити будь-який день. Ви любите притискати щось до тіла – в даному випадку сумочку, – тому що вам нелегко розлучатися з речами. Однак те, як ви тримаєте клатч, теж має значення. Ті, хто тримає його обома руками спереду, стримані й сором’язливі, а ті, хто тримає клатч однією рукою, – напористіші та впевненіші в собі.

  • Портфель/брифкейс

Портфелі або брифкейси – це сумки, призначені для професіоналів. Вони показують, що ви займаєтеся справою і не терпите метушні.

Якщо ви любите такий тип сумок, то ви – сучасні, незалежні, орієнтовані на досягнення цілей і добре освічені. Упевнені в собі, володієте високою самооцінкою і домінуючим характером і вмієте добре говорити. Водночас ви цінуєте стосунки. У колі своїх друзів ви – модератор, розважливі в життєвих питаннях і даєте кваліфіковані поради, не вимагаючи нічого натомість.

  • Сумка-кросбоді

Сумки-кросбоді дещо схожі на сумки-портфелі, але носяться через плече. Кросбоді-сумка говорить про те, що ви легка людина, яка завжди невимушено поводиться. Ви рідко турбуєтеся і завжди випромінюєте позитивні вібрації – ваш спокій і незворушність, навіть у важку хвилину, шокує більшість людей. Ви дотримуєтеся приказки “менше – значить більше” і не обтяжуєте себе зайвими речами, як матеріальними, так і емоційними. 

Також ви любите планувати все заздалегідь і дотримуватися термінів. Ви не ханжа і любите виглядати стильно. Сумка-кросбоді – найкращий варіант для тих, хто виходить у світ щодня, але вважає за краще подорожувати без нічого.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *