Рейтинг найскладніших свекрух по Зодіаку

Свекруха – це не тільки мама чоловіка, а й персонаж багатьох страхітливих анекдотів та історій. Насправді ж, усі люди різні, і свекруха цілком може бути другою матір’ю невістці. А може і не бути. Чого очікувати від мами чоловіка може підказати гороскоп.

Почнемо традиційно з найбільш золотих свекрух

У жінок, народжених під цими знаками є всі шанси стати справжнім подарунком долі для невістки. Вона і допоможе, і підкаже, і підтримає, і навіть стане на сторону молодої дружини при її сварці з чоловіком.

Свекруха-Козеріг – спокійна і врівноважена. Все, що їй потрібно від невістки – любов до сина і як мінімум нейтралітет до неї. Краще і бути не може. А з часом, якщо свекруха пустить невістку в своє життя, вона може стати їй ще і близькою подругою.

Свекруха-Рак складна і загадкова, але найбільше вона любить свою сім’ю. За неї вона готова на багато що, навіть – переступити через свої принципи і погляди, аби її рідні, до яких вона віднесе і невістку, були щасливі.

Свекруха-Терези – жінка зі складною долею, але досить м’яким характером. З Терезів виходять найкращі свекрухи і тещі тому, що вони завжди готові слухати і чути іншого.

Свекруха-Близнюки досить індиферентно ставиться до невістки і молодої сім’ї сина в цілому. Головне, щоб її дитину в цій сім’ї не кривдили і розуміли. Іноді, вона може здаватися навіть занадто віддаленою і холодною. Але, повірте, краще вже так, ніж постійне втручання у ваше життя.

Золота середина

Ці свекрухи можуть бути справжнім ангелом для нової сім’ї, а можуть – і зовсім навпаки. Все залежить від ставлення до них.

Телець. Вона здається врівноваженою і спокійною. Але це гірська річка в затишшя. Варто зачепити її – і буде справжній бурхливий потік. Але все ж, на тепло ця жінка відповість теплом. Тому краще відразу налаштовувати себе на позитив з нею.

Водолій. Свекруха-Водолій може бути дуже доброю і уважною до молодої сім’ї. Однак, є у неї і недолік. Ця жінка занадто імпульсивна і непередбачувана. Якщо їй спаде на думку несподівана ідея – будьте готові, що вона звалиться з нею вам на голову і буде вимагати негайного її виконання.

Лев. Свекруха-Левиця дуже цінує повагу і тепло. Якщо будете дарувати їй це – у відповідь отримаєте те ж. Але вона не терпить при цьому критики на свою адресу, та й якщо їй суперечать – теж не терпить. Тому будьте уважні і обережні. Один невірний крок – і замість приємної жінки ви побачите справжню Левицю.

Риби. Свекруха-Риби здається дивно доброю і м’якою. Але ніхто, навіть вона сама, ніколи не знає, що спаде їй в голову в наступний раз. Риби шалено непередбачувані і живуть в своєму, тільки їм (та й то не завжди) зрозумілому світі.

Як бути: просто приймати такою, якою вона є.

Топ найскладніших свекрух зодіаку

Отже, переходимо до найважчих знаків. У ролі свекрухи ці жінки можуть бути справжнім покаранням для невістки. У більшості випадків єдиний вихід із ситуації – максимально розділити особистий простір. Та й це не завжди врятує.

Скорпіон. Жінка-Скорпіон – володарка важкої долі і не менш важкого характеру. Складна, непередбачувана, в чомусь дуже критична (але не до себе) вона може зробити життя молодят справжнім кошмаром. Вона не визнає ніяких особистих кордонів (чужих, звичайно), і не буде миритися ні з чиїм авторитетом крім свого.

Як бути? По-перше, “бути” тільки окремо. Жінки-Скорпіони дуже токсичні, і спільне проживання перетворить побут в істинний кошмар і витік енергії. По-друге: Скорпіони дуже чутливі до щирості і душевного тепла. Якщо ви зможете дати їй це – є всі шанси на взаємність.

Свекруха-Діва – прекрасний друг молодій сім’ї. Вона готова віддати останнє для щастя дітей, до яких зарахує і невістку, якщо вона шанобливо поставиться до неї і покаже, що дійсно любить її сина. Однак, якщо її довіра буде зруйнована, замість цього ви можете отримати такого ворога, який прорахує наперед десятки кроків. Тому з Дівою-свекрухою краще дружити.

Свекруха-Овен – це якийсь ураган, який живе за своїми правилами. До того ж вона дико ревнива, і якщо побачить, що її син приділяє більше уваги молодій дружині, ніж їй самій – невістці буде непереливки. Вона буде стояти на своєму, навіть якщо неправа.

Як бути? Є “протиотрута” – покажіть їй, що ви її цінуєте і поважаєте, і можливо вона відтане.

Жінка-Стрілець щиро любить себе. І не соромиться, і не приховує цього. І вся увага навколо повинна бути тільки їй. На жаль, їй не сподобається будь-яка невістка, буде вона хоч заморською принцесою з пів-царства на додачу. Одна з причин – ревнощі, як і у Овна. А ще – жіноча заздрість до молодості і краси нової жінки в її родині.

Протиотрута -товста і непробивна “броня”. Моральна. Просто не звертайте уваги на випади, частіше робіть компліменти. І сподівайтеся на те, що вона щаслива в своєму шлюбі або, якщо одна – зустріне когось і хоч на якийсь час забуде про вас.

Пару слів на закінчення: якою б не була свекруха, не забувайте – вона – мати вашого коханого чоловіка. Вже за це можна пробачити її недоліки, якими б вони не були.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *