Психологічний тест: Які здібності перейшли вам по роду від ваших предків

Виберіть одне з дерев роду на картинці та дізнайтеся, які здібності перейшли вам по роду від ваших предків.

Людина, народжена на світ від своїх батька і матері, стає частиною величезної системи – роду своїх предків. При цьому вона отримує певні якості і таланти від них, які будуть допомагати її в житті.

Але разом з тим людина отримує і певні завдання та уроки, які лежать на її роді, і які їй так само потрібно буде проходити. Ми пропонуємо вам за допомогою нашого тесту-ворожіння дізнатися, які здібності перейшли вам по роду від ваших предків, і які кармічні уроки вони передали вам.

Отож, виберіть одне з дерев роду на картинці:

Дерево 1

Від свого роду ви отримали здатність йти по життю легко, ловити свої шанси і не застрягати на минулих образах. Ви досить оптимістична людина, яка завжди прагне до нових горизонтів. І на цьому шляху вам завжди допомагають ваші предки. Всі дороги відкриті перед вами. Ви падаєте і піднімаєтеся знову, роблячи успішні висновки з ситуації.

Але так само за родом вам перейшов кармічний борг ваших предків. Ви часто стоїте на порозі вибору між совістю і честю, грошима і коханням. Це говорить про те, що хтось із ваших предків міг здійснювати погані вчинки, зраджувати інших, розміняти душу на гроші. І тепер ваше завдання – не повторювати їх помилок. Перш, ніж робити вибір на користь матеріального, обміркуйте всі аспекти ситуації.

Дерево 2

Ваші предки по роду передали вам здатність відроджуватися з будь-яких негативних ситуацій і зцілювати себе. Ви людина, яка може знаходити вихід зі складних умов, не докладаючи при цьому особливих зусиль. Ви йдете по життю легко і перебуваєте під захистом вищих сил. Не бійтеся заздрісників і ворогів, вони не здатні серйозно нашкодити вам, адже у вас дуже потужний захист роду.

У житті вам відкриті всі дороги, ви можете робити будь-який вибір і при цьому удача буде супроводжувати вам у всьому. Так само за родом вам перейшла удача в коханні та стосунках. Ви дуже приваблива особа для багатьох, тому завжди будете мати вибір партнерів. Не бійтеся конкурентів ні в чому. Ви здатні перемогти і відстояти своє.

Дерево 3

У вас дуже сильний рід, особливо по лінії батька. Можливо, по лінії предків вашого батька були дуже заможні люди, наділені авторитетом і владою. Саме вони передали вам свою удачу в роботі і грошах. Ви вмієте заробляти, збирати і витрачати з розумом гроші. Вам щастить у роботі і кар’єрі. Але в цьому не тільки заслуга предків, а й ваше вроджене почуття відповідальності і такту.

Ви вмієте доводити почате до кінця, виконувати роботу на совість. Ви завжди будете мати достатньо грошей, щоб не відмовляти собі ні в чому. Не бійтеся так само відкривати власний бізнес, він буде вдалим. Якщо ви хочете змінити роботу або вид діяльності, то не бійтеся і не тримайтеся за старе. Ваші предки підсвідомо завжди ведуть вас до кращого заробітку та умов. Умійте вчасно почути їх.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *