Ви живете так, тому що ви на це заслужили

Чому одні люди здорові, а інші ні? Чому у когось прекрасний чоловік або чудова дружина, гарні діти і в родині мир і злагода, а у інших все складається не особливо успішно?

Чому комусь пощастило з роботою, у нього навіть, можливо, прекрасно йде бізнес і фінансовий стан тільки радує, а інший перебивається ледве-ледве тим, що має і навряд чи задоволений роботою?

Зупиніться на хвилинку, озирніться навколо … я маю на увазі глобально озирніться, подивіться на своє життя зверху, і подумайте, як ВИ опинилися сьогодні в цих обставинах, умовах і ситуаціях? Чому ви маєте зараз те, що маєте і всередині вас відбуваються з цього приводу певні емоційні реакції?

Відповідь дуже проста й коротка: БО ВИ ЦЕ ЗАСЛУЖИЛИ.

І тут нікому пред’явити претензії, крім себе самого. У вас той партнер, та робота, ті діти, те здоров’я і та кількість грошей, які ви заслужили. Протест піднімається в грудях? Значить ви сидите в «своїй правді». Поки ви з неї не вийдете і не подивитеся на себе зі сторони, то життя в кращу (або \ і бажану) сторону не зміниться.

ВСЕ ДАЄТЬСЯ ЗА ОСОБИСТОЮ ГІДНІСТЮ

Що це за абстрактне поняття і як його виміряти? – запитаєте ви.

Скажімо так, гідність – це градація стану внутрішньої зрілості, мудрості (сюди ж входить і розуміння законів Всесвіту), і внутрішньої чистоти. Міра гідності визначається не самою людиною. Тому нагадувати: я гідний, чому мені не дали? Або намагатися взяти, думаючи, що гідний – даремне заняття. Це як купити автомобіль в кредит, а потім розбити його через деякий час. Кредит є, автомобіля немає.

Всі ми прийшли в світ змінюватися і розвиватися. Якщо людина перестає розвиватися, то виводиться Всесвітом на задвірки доживати свій вік і деградує. Індикатором нашого розвитку служить відгук від світу навколо нас: суспільство, в якому ми знаходимося, формування певних обставин і ситуацій, які прямо або опосередковано вказують нам на стан речей в нашому житті і так далі.

ВСЕ У СВІТІ ЗНАХОДИТЬСЯ В ТОНКОМУ ВЗАЄМОЗВ’ЯЗКУ «БАЛАНСУ»

Так званий баланс тут поняття досить ілюзорне і працює за принципом ваг: одна чаша знаходиться всередині вас, інша – зовні. Чого і скільки всередині себе вмістили, те і відгукнеться певними змінами і в певній кількості в зовнішньому світі (згідно із законом системології). Наприклад, людина в пренатальному періоді отримала психотравму, коли її мати хотіла робити аборт, потім у неї в дитинстві додалися неусвідомлювані нею претензії до батька або матері, в юності вона пережила нерозділене кохання, що теж залишило в ній певного роду емоції. Усередині неї не все гладко, вона отримає те ж саме і в житті: неусвідомлена відмова від життя в цілому, відірваність від земного плану, в своєму партнері вона знайде те, що не відпрацювала з батьками і так далі.

АБО

Можна ще так:

Ви чули теорію про голографічність світу? Багато вчених дотримуються цієї теорії. Коротенько її можна озвучити давнішими мудрими словами «те, що нагорі, те ж і внизу» (Гермес Трисмегіст).

Тому хочете ви чи ні, доведеться визнати той факт, що якщо ви бажаєте змінити світ навколо себе, то починати потрібно з себе. Марно пити таблетки, міняти партнера, роботу, злитися на дітей, обурюватися з приводу відсутності грошей та інше.

Для початку варто прийняти обставини, в яких ви опинилися – вони показують ваш рівень розвитку і є відправною точкою для того, щоб намітити як, куди і яким чином варто рухатися для досягнення бажаного. Щира подяка за те, що маєш – це теж показник вашої достойності і вона повинна бути, якщо ви хочете рухатися вище.

Працюючи над собою у всіх сферах життя ви будете отримувати відгук від світу. Зробили роботу – отримали результат. Отриманий результат буде прямо пропорційний витраченим вами зусиллям. А ось вона і міра гідності. Цілком ймовірно, вам буде здаватися, що ви виконали величезну роботу, а отримали мало …. зовсім ні. Міра не визначається людиною. Не влаштовує результат? Значить десь ви дали слабину, можливо, вплинув брак знань і ви не довершили роботу.

У міру руху до кращого життя, через знання і роботу над собою, ви розвинете чуйність і зможете відчувати і розуміти що вам дійсно потрібно, свої справжні бажання і можливості, і що необхідно зробити, щоб це отримати (мова йде як про матеріальні, так і про нематеріальні складові світу). А також зможете зрозуміти чого ви заслужили, над чим в собі ще потрібно працювати, щоб стати гідним і отримати бажане, і чим керувався Всесвіт, коли відмірялв вам в подарунок те чи інше благо.

Дарина Пантюх

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *