Додайте чайну ложку на склянку води цього простого засобу і у вас проросте навіть найстаріше насіння

Сьогодні я вам розповім про те, в чому ж замочити насіння що б вони проросли дуже швидко. Причому проростають навіть старі і самі тугосходящі насіння.

Засіб дуже простий і всім знайомий, вам навіть не доведеться за ним йти в магазин і купувати, воно, напевно, є у вашій аптечці. Це трьох процентний перекис водню.

Плюс перекису в тому, що вона допомагає дуже швидко пробудити насіння і ще додатково їх знезаражує, плюс у насіння поліпшується імунітет і вони будуть менше хворіти.

При використанні перекису на тугосхожі насінні розм’якшується оболонка, яка захищає внутрішній паросток насіння від механічних пошкоджень. А також на такому насінні, які покриті плівкою з ефірних масел (кріп, петрушка, морква) перекис видаляє її, тому до насіння швидше надходить волога і вони дуже жваво сходять.

Але потрібно знати точні пропорції. Хочемо поділитися з вами простеньким рецептом від якого з вашими насінням нічого поганого не трапиться, крім того що вони дуже швидко проростуть:

Для замочування потрібно 100 мілілітрів рідини, додаємо в неї одну чайну ложку перекису водню і перемішуємо. Потім занурюємо в цей розчин наше насіння.

Томати, перці, баклажани, огірки, кабачки, кавуни замочуємо не більш 2-3 годин. А тугосхожі насіння замочуємо 5 годин. Потім зливаємо наш розчин, промиваємо насіння під проточною водою, промочуємо сухою серветкою, щоб можна було насіння від насіння відокремити і висаджуємо в миски або кладемо в тампони на пророщування.

Ну ось і весь секрет! Ось такий це чудовий і універсальний засіб – перекис, і рану продезінфікувати допоможе і насіння проростити.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *