Найврожайніші сорти огірків які плодоносять до пізньої осені

Дачники, які вирощують на своїй ділянці огірки, намагаються збільшити термін, під час якого рослина буде плодоносити. Поступово були виведені сорти, які можуть радувати городника огірками до самої осені. Необхідно лише правильно доглядати за ними.

Корнішон Їжачок F1

Даний гібрид поєднує в собі високу, тривалу врожайність і насичений смак. Його можна вирощувати як у відкритому грунті, так і в теплиці. При правильному догляді плоди рослини не мають пустот, які не переростають і не жовтіють. Також не мають гіркоти.

Кущ дуже стійкий до перепадів температури, тому зможе рости на грядці перший місяць осені. Цей овоч не підвладний кореневих грибків і бактеріозу.

Чародій F1

Сорт скоростиглий і приносить багато плодів. Вони виходять хрусткими, середніх розмірів, без гіркоти, генетично соковитими і смачними. Дачники цінують цей гібрид за тривалий термін плодоношення. Огірки відмінно формуються навіть при зниженій освітленості і невисокій температурі.

Рослина стійка до хвороб, добре розвивається як в теплиці, так і у відкритому грунті. Плоди можна переробляти або використовувати для засолювання.

Обхрустишся F1

Ранньостиглий гібрид з високим рівнем урожайності та особливими смаковими якостями. Огірки соковиті і хрусткі, не мають гіркоти і не переростають. Солодкуватий смак плодів надає їм незвичайність і особливість. Вони виділяють приємний яскраво виражений аромат.

Вживати їх можна як в свіжому вигляді, так і маринувати або використовувати для засолювання.

Цьому сорту необхідний постійний полив теплою водою. Також висаджувати його рекомендується в пухку і легку землю.

Октопус F1

Рослина має безліч бічних стебел, проте найбільш розвинений центральний відросток. Це бджолозапилюваний гібрид.

Огірки пофарбовані в яскраво-зелений колір, невеликого розміру, правильної форми. Генетично без гіркоти. В одній зав’язці може розвинутися 2 – 3 плоди масою до 100 грам.

Кущ стійкий до багатьох хвороб, таким як борошниста роса, пероноспороз, кладоспоріоз і інших вірусів. Плодоносить овоч довго, якщо осінь тепла, можна збирати урожай до середини жовтня.

Збирати перші огірки можна вже через 40 днів після появи сходів. Вони добре використовуються при засолюванні і маринуванні.

Соната F1

Даний сорт є бджолозапильним гібридом. Призначений він в більшій мірі для вирощування в грунті, проте добре себе показує і при зростанні в теплиці.

Огірки при гарному догляді стають щільними, довжиною до 10 см. Вони світло-зеленого кольору, смачні, не мають гіркоти. Рекомендується використовувати їх для засолювання і консервації.

Урожай в кінці плодоношення, тобто восени, виходить таким же якісним, як і в перші дні дозрівання. Всі огірки правильної форми. Рослина добре переносить несприятливі умови середовища, має захист від хвороб і грибків.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *