Поставте цей фрукт на дно горщика, і ваші кімнатні рослини вас здивують

Ваші вазони будуть рости та цвісти лише в тому випадку, якщо ви будете забезпечувати рослину всіма необхідними поживними речовинами. Для цього ви можете використовувати різні добрива. Існують органічні добрива, мінеральні, натуральні.

Але мало хто знає, що ідеальним добривом для рослин може бути банан. Я розповім вам про це натуральне добриво. Все, що вам знадобиться — це свіжа шкірка від банана. Тільки її потрібно класти в горщик при посадці рослини, дотримуючись простих правил.

До шкірки банана входять безліч корисних мікроелементів: магній, калій, фосфор. Ці речовини є важливими компонентами усіх добрив для росту та розвитку рослин. 

Як використовувати банан?

Поріжте бананову шкірку на декілька шматків та помістіть їх на дренажний шар, змішаний з землею. Зверху все засипте землею та садіть вазон. Такий «банановий килим» має складатися з 5-7 шматків  шкіри. Цього має бути достатньо для того, щоб підтримувати ріст та цвітіння рослини. 

Цей метод може використовуватися для різних видів рослин. Перед використанням ретельно промийте шкірку банана, щоб очистити її від забруднень та хімікатів. 

Ви знали про цей спосіб?

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *